ראיין ריינולדס אומר שלא יהיה דדפול 3, אקס-פורס עומד על הפרק

השחקן הודיע בראיון כי הסרט הבא יעסוק בקבוצה אקס-פורס, אותה נכיר לראשונה על מסכי הקולנוע בדדפול 2. וגם: בינג' של שני הסרטים במחיר מיוחד

ריינולדס ממשיך בדדפול 2 את התפקיד האייקוני שלו בתור ווייד ווילסון, הידוע כדדפול, הידוע כשכיר החרב עם הפה שכולם אוהבים. הסרט עולה לאקרנים ביום רביעי ה-16 במאי, והשיווק האינטנסיבי והשנון של הפרנצ׳ייז כבר החל להציף את האינטרנט. זה כולל כמובן שאלות מרובות שריינולדס נשאל על-ידי התקשורת, בינהן לגבי עתידה של הדמות: ״לגבי דדפול 3, אתם יודעים, זה דבר מוזר להגיד אבל אני לא חושב שיהיה דדפול 3. אני חושב שהתקדמות קדימה תהיה עם סרט אקס-פורס, שתהיה הקבוצה שלו למעשה״, ריינולדס אמר.

סביר להניח שאם עסקת הרכישה של פוקס בידי דיסני אכן תאושר ותתקיים – התכניות הבאות הקשורות ביקום האקס מן של פוקס ישתנו לחלוטין. בהקשר הזה, ריינולדס טוען שפוקס צנזרו בדיחה שכתב על דיסני מתוך דדפול 2: ״יש  בדיחה בסרט שעכשיו היא כבר לא בסרט כי, וסביר להניח שבכלל אסור לי לדבר על זה – פוקס גרמו לי להוציא אותה. היא היתה קשורה בדיסני, וכשאני מסתכל על זה אחורה, אני חושב שזו אולי היתה החלטה נבונה״.

במקרה של הסיקוול המתקרב, על כסא הבימוי יושב מומחה האקשן, דייוויד ליטץ׳, איש פעלולים בכיר בהוליווד, שחתום על בימוי ג׳ון וויק בכיכובו של קיאנו ריבס ופצצה אטומית בכיכובה של שרליז ת׳רון. ליטץ׳ גם לוהק לביים את סרט הספין אוף הראשון בסדרה הבלוקבאסטרית של מהיר ועצבני, בו יככבו דווין ג׳ונסון וג׳ייסון סטיית׳האם.

לצידו של ריינולדס, שגם השתתף בכתיבת התסריט, תחזור לככב מורנה בקארין בתור מושא אהבתו ונסה. בין חברי הקאסט החדשים שיצטרפו אליהם נמצאים ג׳וש ברולין (שבימים אלו כובש את הקופות בתור תאנוס בנוקמים: מלחמת האינסוף), זאזי ביטס מאטלנטה של דונאלד גלובר, וג׳וליאן דניסון מהמצוד אחר אנשי הבר של טייקה ווייטיטי.

לכבוד הגעתו של דדפול 2, בתי הקולנוע של יס פלאנט ורב חן דיזנגוף ארגנו ערב בכורה ייחודי עם הקרנה כפולה של הסרט המקורי מ-2016 והסיקוול החדש. מומלץ לתפוס את דדפול על המסך הגדול, בעיקר כי על-פי ראיין ריינולדס – לא מתוכנן להיות סיקוול נוסף בסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות