הנוקמים: מלחמת האינסוף הכניס יותר מוונדר וומן בתוך שבוע

בין שוברי הקופות שההכנסות של מלחמת האינסוף כבר הספיקו לעקוף ניתן למצוא את וונדר וומן, ליגת הצדק ומלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר

הנוקמים: מלחמת האינסוף נמצא בתאוצת ניתוץ שיאי הכנסות בקופות הבינלאומיות, ולא נראה שהוא בדרכו להאט.

המגה-בלוקבאסטר מבית היוצר של מארוול הסתער על בתי הקולנוע בסופ״ש הקודם, וכבר אז שבר את השיא הראשון המשמעותי שלו: הכנסות הפתיחה הגרנדיוזיות של מלחמת האינסוף הסתכמו בלמעלה מ-257 מליון דולר באמריקה ו-640 מליון דולר בקופות הגלובליות (וזה בלי סין המשמעותית, שם הסרט יפתח רק בשבוע הבא). כלומר, סרטם ה-19 של מארוול הכניס בתוך סופ״ש אחד את הסכום שליגת הצדק של וורנר הכניס בסך כל הריצה השלמה שלו באקרנים (כ-17 מליון דולר פחות, אם נרצה לדייק). 

מבחינת הקופות האמריקאיות, מלחמת האינסוף עקף את הכנסות סופ״שׁ הפתיחה של השיאן הקודם הכוח מתעורר, שעורר מחדש את פרנצ׳ייז-העל המקביל של דיסני, מלחמת הכוכביםלשם כך קתלין קנדי, מפיקתהעל ונשיאת לוקאספילם, שלחה למקביליה במארוול ברכה פומבית סמלית ומקסימה, בה ריי מעבירה את הלייטסייבר לידו של איירון מן:

עם שבירת שיא הסופ״ש הראשון של הכוח מתעורר, מלחמת האינסוף הציב את עצמו על המפה בדרך לעקוף גם את המספרים הסופיים שלו, או לפחות להצטרף למועדון האקסקלוסיבי של ה-2 מליארד. נראה כי שום דבר לא יעצור אותו בדרך לפסגה היוקרתית (למרות שדדפול 2 וסולו: סיפור מלחמת הכוכבים עתידים לגזול תשומת לב לעצמם) – בתוך שבוע אחד בלבד הסרט עקף את ההכנסות מהריצה בת ה-23 שבועות של וונדר וומן, מהסרטים המתוקשרים ביותר של 2017, שהכניס 822 מליון דולר. 

נכון לעתה מלחמת האינסוף עומד על 857 מליון דולר, כשהוא הספיק לעקוף גם את אחד מהלהיטים המארווליסטיים מהשנה שעברה, תור: ראגנארוק, שסיים את ריצתו עם כמעט 854 מליון. הסרט שאיחד את הנוקמים בפעם השלישית מתקרב בצעדי טיטאן לעקוף גם את הלהיטים המקבילים של ראגנארוק מ-2017 – שומרי הגלקסיה: חלק 2 עם 863 מליון וספיידרמן: השיבה הביתה עם 880 מליון דולר.

תגובות

במאמר זה

נגישות