משחקי Life is Strange יהפכו לסדרת רשת

זמן קצר בלבד אחרי שהפרק הראשון של Life is Strange הפך לחינמי, הודיעה חברת Legendary על הפקת עיבוד של סדרת המשחקים לסדרת רשת

אחרי שכבר חתמה על הפקת סרט לייב אקשן על פוקימון בעקבות הטירוף של פוקימון גו, עכשיו Legendary מפנה את מאמציה אל המטרה אחרת מעולם המשחקים – סדרת משחקי Life is Strange.

אמש הוכרז כי Life is Strange תעובד לסדרת רשת. על הפקת הפרוייקט עובדים דימטרי ג'ונסון ודן ג'בונס מחברת dj2 Entertainment, שלאחרונה הפיקו סרט שמבוסס על משחק וידאו מוכר אחר, סוניק הקיפוד.

ההכרזה מגיעה זמן קצר אחרי הכרזה חשובה קודמת בנוגע למותג, על הפיכת המשחק הראשון בסדרה לחינמי. ניתן להוריד אותו מהחנות הוירטואלית Steam.

Life is Strange היא סדרה שפותחה על ידי חברת DONTNOD Entertainment. היא החלה את דרכה באפריל 2013 וכיום מונה חמישה פרקים. עלילתה מתמקדת בתלמידת תיכון בשם מקסין קאולפילד, שיום אחד מגלה שיש לה את היכולת לחזור אחורה בזמן כדי לשנות את מהלך האירועים שהתרחשו בפניה. כל התערבות של מקסין יוצרת "אפקט פרפר" שמשפיע על העתיד באופן בלתי צפוי. ביחד עם חברתה הטובה ביותר, קלואי פרייס, הן יוצאות לחקור את היעלמותה המסתורית של חברתן לספסל הלימודים, רייצ'ל אמבר. תוך כדי החקירה הן חושפות איום גדול שמאיים על העיירה השלווה בה השתיים גרות.

יהיה מעניין לראות כיצד ההפקה תתמודד עם Life is Strange, מאחר והעלילה שלה מתפצלת לפי ההחלטות של השחקן בשלבים מוקדמים יותר של המשחק. האם סדרת הרשת תציג עלילה אחת לינארית? או אולי שני קווי זמן מקבילים בעריכה צולבת בדומה לסרט דלתות מסתובבות? או שאולי הסרטונים יהיו בכלל אינטראקטיבים ויאפשרו לצופים לבחור לאן תמשיך העלילה באמצעות קפיצה בין סרטונים בהתאם לסיטואציה? כל זה תלוי כנראה באופי של הכותבים שיצטרפו לפרוייקט, שנכון לרגע כתיבת שורות אלה זהותם עוד אינה ידועה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות