המשחקים החדשים של פוקימון מכרו 3 מיליון עותקים בשבוע

מותג מפלצות הכיס הוכיח שוב שהוא יכול לכבוש את הקופות לא רק ביפן אלא ברחבי העולם כולו, וגם רוב המבקרים מביעים שביעות רצון ממנו

עוד להיט של נינטנדו – שני המשחקים החדשים שיצאו לאחרונה לקונסולה Nintendo Switch, שנקראים Let's Go Pikachu ו-Let's Go Eevee, מסתמנים כשוברי קופות עם מכירות של 3 מיליון עותקים בשבוע הראשון שלהם בחנויות.

הכרזה זו פורסמה בחשבון הטוויטר הרשמי של מותג פוקימון ביפן. הנתונים מתייחסים לשבוע של ה-16 בנובמבר בו שני המשחקים החדשים נחתו על המדפים ברחבי העולם כולו.

בנוסף, על פי הנתונים שפורסמו Let's Go Pikachu ו-Let's Go Eevee הפכו במהרה למשחקים הנמכרים ביותר באותו שבוע בארץ השמש העולה עם 661,240 עותקים שנמכרו. יהיה מעניין לראות במשך עוד כמה זמן הוא יצליח להישאר בפסגה של טבלת המכירות.

Let's Go Pikachu ו-Let's Go Eevee הם סוג של עיבוד מחודש לגרסה הקלאסית של Pokemon Yellow משנת 1998, כאשר הפוקימון שילווה אתכם, פיקאצ'ו או איבי, לאורך המסע שלכם להיות מאמני הפוקימונים הטובים ביותר בעולם נקבע על פי גרסת המשחק שרכשתם. בנוסף, ישנה אפשרות להעביר פוקימונים בין גרסת ה-Switch לבין גרסת המובייל של Pokemon Go.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עושה רושם כי לשני המשחקים החדשים של המותג הולך לא רע גם אצל המבקרים, כאשר באתר הביקורות Metacritic הוא נהנה מממוצע ציונים של 81 נקודות על בסיס 55 ביקורות, מתוכן 47 חיוביות ו-8 מעורבות.

תגובות

במאמר זה

נגישות