“המפץ הגדול” ו”שלדון הצעיר” יפגשו בפרק קרוסאובר

רגע לפני ש"המפץ הגדול" מסיימת עונה אחרונה בהחלט, שלדון קופר המקורי וגרסתו הצעירה מסדרת-הבת עתידים להיפגש בצורה משונה כזו או אחרת

שלדון קופר, המפץ הגדול

המפץ הגדול עומד בפני מפץ גדול: CBS הכריזו כי בחודש הבא הסיטקום הותיק יערוך קרוסאובר עם סדרת הבת שלדון הצעיר, בו שלדון קופר יפגוש את גרסתו הצעירה.

המפץ הגדול, שנמצאת בעונתה ה-12 והאחרונה, צפוי לארח בפרק מיוחד מספר דמויות מסדרת הספין אוף שמתמקדת בעברו של שלדון, יקיר המעריצים. בקרוסאובר צפויים להשתתף איאן ארמיטג׳ שמגלם את גרסתו הצעירה של שלדון, לאנס ברבר שמגלם את אביו של שלדון ומונטנה ג׳ורדן שמגלם את אחיו הגדול. בשלב הזה לא ברור כיצד הדמויות מהעבר של לפני כ-30 שנה ישתלבו בהווה הסדרה, אך סביר להניח שזה יקרה בסיקוונס חלום, הזיה או פלאשבק מסוג כלשהו.

שלדון הצעיר, שנמצאת בימים אלו בעונתה השניה, עוקבת אחר שלדון בן ה-9 כשהוא מתחיל ללמוד בתיכון בעיירת ביתו שבטקסס, וצברה בעצמה מספרי רייטינג חזקים, על אף שלא משתווים לסדרת האם העוצמתית. הסדרה מקוריינת על-ידי שלדון המקורי – ג׳ים פרסונס, שגם מפיק אותה. בנתיים לא נמסר אם גרסת העבר של מרי, אמו של שלדון תופיע גם היא בקרוסאובר, על אף שזה עשוי להיות איחוד דמויות יוצא דופן: בסדרת המקור מרי מגולמת על-ידי לורי מטקלף, בעוד בסדרת הבת היא מגולמת על-ידי בתה במציאות של מטקלף, זואי פרי.

תגובות

במאמר זה

נגישות