העונות הבאות של משחקי הכס עתידות להתקצר

העונה השביעית והשמינית יכילו פחות מעשרה פרקים. הסיבה לקיצוץ - רצון להשקיע יותר זמן בהפקת כל פרק

העונה השישית של משחקי הכס נמצאת ממש מעבר לפינה והמעריצים על סף היסטריה, אבל יוצרי הסדרה משום מה החליטו שזה התזמון המושלם להטיל פצצה שעלולה לעצבן אותם מאוד – העונות הבאות של משחקי הכס יהיו קצרות משמעותית מהקודמות להן.

על פי ראיון בלעדי שניתן לאתר Variety, השואוראנרים (Showrunners) של הסדרה, דיוויד בניאוף ודי.בי וייס, אמרו כי בתום העונה השישית יוותרו למשחקי הכס 13 פרקים בלבד. אותם פרקים יתחלקו בין שתי העונות הנותרות של הסדרה – שבעה פרקים לעונה השביעית ושישה לעונה השמינית, שכנראה תהווה העונה האחרונה. לשם ההשוואה, עונה סטנדרטית של משחקי הכס מורכבת מעשרה פרקים.

"אני חושב שנשארו לנו 13 פרקים בלבד אחרי העונה הזו", אמר בניאוף בראיון. "אנחנו נכנסים אל היישורת האחרונה, אבל שום דבר עוד לא סופי".

לאחר פרסום הראיון, מקורות בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית ניסו להרגיע את הרוחות וטענו שהמספרים ששני המרואיינים ציינו הם לא יותר מהשערות אישיות שלהם בלבד.

נשיא מחלקת תכניות בערוץ HBO, מייקל לומבארדו, אישר שהוא מודע להחלטה המתגבשת. "זו ההבנה שלי כרגע", אמר לומבארדו, "היו לנו שיחות על זה. לפי הכיוון אליו העלילה הולכת, זה מרגיש כאילו עוד שנתיים בלבד יספיקו. בתור מפיק ומעריץ, האם הייתי רוצה שהסדרה תמשיך עוד 6 שנים? כן".

ההיגיון שעומד מאחורי ההחלטה לצמצם את אורך העונה השביעית והשמינית אומר כי בדרך זו תוכל ההפקה להשקיע יותר זמן בפרקים שיצולמו. צילומי העונה השביעית אמורים להתחיל כבר בחודש יולי הקרוב.

משחקי הכס תחזור למסכים בעונתה השישית החל מה-24 לחודש.

תגובות

במאמר זה

נגישות