הלחץ הצליח: סניידר קאט יגיע אל HBO ב-2021

הבמאי זאק סניידר על גרסת סניידר קאט: "זה יהיה משהו חדש לגמרי, ובמיוחד בשביל מי שראה את הגרסה הקולנועית זו תהיה חוויה חדשה"

סניידר קאט

שלוש שנים עברו מאז שהבמאי זאק סניידר פרש מהפקת ליגת הצדק בגלל מקרה חירום משפחתי והוחלף על ידי ג'וס ווידון. המעריצים לא אהבו את התוצאה הסופית ודרשו לראות את הגרסה של סניידר, או בלעז "סניידר קאט", של הסרט. אתמול הלחץ המתמשך של המעריצים הצליח והוכרז כי הגרסה הזו תגיע ל-HBO ב-2021.

סניידר כבר פנה לגל גדות, הנרי קאביל, בן אפלק ולכל שאר קאסט השחקנים בבקשה שישתתפו בצילומי ההשלמה הדרושים כדי להפוך את סניידר קאט למציאות. הנרי קאביל כבר אישר את השתתפותו. סביר להניח שגם יתר השחקנים יישרו קו מאחר ולאורך הדרך הם הביעו תמיכה פומבית בתנועת ה-

"זה יהיה משהו חדש לגמרי", הגיב סניידר באתר The Hollywood Reporter. "ובמיוחד בשביל מי שראה את הגרסה הקולנועית זו תהיה חוויה חדשה". סניידר הוסיף כי הוא שמר אצלו חלק מהצילומים של גרסתו, במחשבה שאולי יהיה אפשר לעשות מהם סרט דוקומנטרי מאחורי הקלעים של ההפקה.

העלות המוערכת של הפרויקט עומדת על כ-20-30 מיליון דולר. כרגע עוד לא ברור ב-100 אחוז באיזו צורה יוצג סניידר קאט: האם יהיה סרט באורך מלא, ואולי אפילו הרבה מעבר לזה מאחר ומקורות מעריכים שמדובר בסיפור של 4 שעות; או שהוא יחולק לכמה פרקים כמו סדרת טלוויזיה קצרה? ימים יגידו.

תגובות

במאמר זה

נגישות