כוכבי ליגת הצדק קוראים לפרסום הגרסה של סניידר

גל גדות ובן אפלק הצטרפו לקריאות המעריצים לשחרר את הגרסה הגנוזה של זאק סניידר לסרט ליגת הצדק, שנשארה במגירה אחרי שג'וס ווידון החליפו בתפקיד

ליגת הצדק

כבר שנתיים שהמעריצים של DC מתחננים בפני אולפני האחים וורנר שיפרסמו את הגרסה של סניידר לסרט, אך בימים האחרונים הם מקבלים גיבוי לבקשותיהם מגורם בלתי צפוי – כוכבי ליגת הצדק עצמם.

ג'ייסון מומואה, ריי פישר ועזרא פישר כבר פרסמו בחשבונות הטוויטר שלהם תמונות בשחור לבן מהגרסה הגנוזה של סניידר יחד עם התגית ולאחרונה הצטרפו אליהם גם גל גדות ובן אפלק.

בעקבות התמיכה המפתיעה מצד השחקנים, שכמובן הוסיפה הרבה מאוד שמן למדורת ההייפ, המעריצים מקווים שזה סימן מקדים לקראת פרסום הגרסה של סניידר לסרט ולא רק אמצעי לציין בדיוק שנתיים ליציאת הסרט, שהגיע לאקרנים ב-17 בנובמבר 2017.

הבמאי זאק סניידר היה אחראי על ליגת הצדק לאורך רוב הדרך אבל נאלץ לעזוב את פרוייקט הדגל הקולנועי של DC בעקבות טרגדיה משפחתית בה בתו שלחה יד בנפשה. לאור האירוע הקשה את המושכות לקח ג'וס ווידון (סדרת באפי קוטלת הערפדים), שעשה בסרט שינויים נרחבים אחרי סשן של צילומים מחדש.

הגרסה הקולנועית של ליגת הצדק התגלתה במהרה כמאכזבת בעיני המבקרים והקהל כאחד, מה שגרם לרבים לתהות האם התוצאה הייתה שונה אילו סניידר היה ממשיך בתפקידו. על פי פרסומים שונים ברחבי הרשת, הגרסה של סניידר היא באורך של מעל שלוש שעות לפני עריכה, היא נותנת זמן מסך גדול יותר לדמויות משניות ועושה סדר בקווי עלילה שלא פותחו מספיק.

תגובות

במאמר זה

נגישות