רובי רוז פורשת מבאטוומן אחרי עונה אחת בלבד

השחקנית רובי רוז הודיעה על פרישתה מהתפקיד הראשי בסדרה "באטוומן", אחרי שגם היא וגם ההפקה לא היו מרוצים מהתוצאות של העונה הראשונה

רובי רוז

הדמות הראשית של באטוומן, קייט קיין, תיראה שונה מאוד בעונה השניה של הסדרה, אם היא בכלל תצא אל הפועל. הסיבה: השחקנית רובי רוז הכריזה כי היא פורשת מתפקידה ולא תחזור לעונה נוספת.

“עשיתי את ההחלטה הקשה מאוד לא לחזור אל העונה הבאה של באטוומן“, נמסר בהצהרה הפומבית של רובי רוז בנושא. “זו איננה החלטה שנעשתה בקלות דעת ואני מכבדת את הקאסט, את הצוות ואת כל מי שמעורב בהפקת הסדרה”.

על אף שלא פורטו הסיבות לפרישת השחקנית, מקורות בתעשיה טוענים ששני הצדדים לא היו מרוצים מהתוצאות של העונה הראשונה וההחלטה להיפרד התקבלה באופן הדדי. התגובות של הקהל לעונה הראשונה של באטוומן היו לרוב לא חיוביות, בלשון המעטה, ואין ספק כי הדבר השפיע על מקבלי ההחלטות.

על פי הידיעה של Deadline בנושא, ההפקה התחייבה למצוא שחקנית חלופית שחברה בקהילת הלהט”ב ותיכנס לחליפה של באטוומן במקום רובי רוז, זאת כדי להמשיך לתת ייצוג לקהילה זו בתפקיד הראשי.

בנוסף, לא נאמר כיצד יתבצע החילוף של השחקניות מבחינת העלילה – האם הסיפור ימצא תירוץ להחלפה או שפשוט ינסה להתעלם לחלוטין מחילופי הקאסט וימשיך כרגיל? נחיה ונראה. באותה הזדמנות גם נציין שרובי רוז כבר הופיעה בעבר בתור דמות זו גם כאורחת בסדרות אחרות של יקום ה-Arrowverse כמו סופרגירל והפלאש, אז יהיה מעניין לראות כיצד החילוף ישפיע גם בהיבט הזה.

תגובות

במאמר זה

נגישות