ג'ונה היל לא ישתתף ב"הבאטמן", המו"מ בינו להפקה נכשל

דיווחים קודמים סיפרו כי השאיפה של ההפקה הייתה ללהק את ג'ונה היל בתור האנטגוניסט של הסרט. לא נאמר מה היה הקושי שהכשיל את המשא ומתן

ג'ונה היל

משהו לא טוב עובר בזמן האחרון על המותג הקולנועי של באטמן – השחקן ג'ונה היל (רחוב ג'אמפ 21), שעל פי דיווחים היה אמור לגלם את האנטגוניסט של הסרט, החליט שלא להשתתף אחרי שהמשא ומתן בין הצדדים כשל.

על פי הדיווח של האתר Deadline, השאיפה המקורית הייתה ללהק את ג'ונה היל בתור אחד משני אנטגוניסטים אפשריים – איש החידות (Riddler) או הפינגווין. לא נאמר מה הכשיל את המו"מ. הדיווח מציין כי אמנם ישנם דיבורים על רצון ללהק את השחקן סת' רוגן כמחליף לאחר שהשיחות התפוצצו, אבל עוד אין שום דבר רשמי בנושא. נכון לכתיבת שורות אלה עוד אין מידע על מועמדים פוטנציאלים נוספים לתפקיד האנטגוניסט.

הסרט הבאטמן בכיכובו של רוברט פטינסון בתפקיד הראשי הוא ניסיון להתניע מחדש את איש העטלף על המסך הגדול אחרי הפרשה הארוכה שבסיומה בן אפלק פרש באופן סופי מהיקום הסינמטי של DC בינואר האחרון, בין היתר בגלל חוסר הסכמה על אופי התסריט.

שחקנים נוספים שלוהקו באופן רשמי הם זואי קרביץ (מימד העכבישחיות הפלא והיכן למצוא אותן) בתפקיד קאטוומן וג'פרי רייט (משחקי הרעב: התלקחותווסטוורלד) בתור קצין המשטרה גורדון. על מלאכת הבימוי מופקד מאט ריבס (קלוברפילד, כוכב הקופים: המלחמה), שגם כתב את התסריט בשיתוף פעולה עם התסריטאי מאט טומלין.

עם או בלי נוכחותו של ג'ונה היל על הסט, על פי לוח הזמנים הנוכחי ההפקה של הבאטמן צפויה להתחיל בסביבות חודש ינואר הקרוב בלונדון והסרט עצמו עתיד לצאת לאקרנים שנה וחצי לאחר מכן ב-25 ביוני 2021.

תגובות

במאמר זה

נגישות