צפו בפספוסים מהצילומים של הנוקמים: מלחמת האינסוף

מתוך הפספוסים של "מלחמת האינסוף" - רוברט דאוני ג'וניור נאבק בזבובים שמסכלים כל ניסיון להגיד את השורות שלו וכריס פראט מתפוצץ מצחוק עם טום הולנד

מלחמת האינסוף

מלחמת האינסוף איחד יחד את משפחת מארוול לבמה אחת, וכמו בכל אירוע משפחתי עושה רושם שהיה להם לא מעט כיף על סט הצילומים. כמה היה לכם כיף? הציצו בסרטון הפספוסים שפורסם לאחרונה ביוטיוב ותראו בעצמכם.

בין הפספוסים שתמצאו בסרטון הזה תוכלו לראות את קפטן אמריקה (כריס אוונס) צועק על אנשים, איירון מן (רוברט דאוני ג'וניור) מושך אל הסט לא רק את הבנות אלא גם זבובים שמפריעים לו להגיד את השורות שלו, סטאר לורד (כריס פראט) הוא כנראה החוטף הכי גרוע ברחבי הגלקסיה ועוד.

הסרטון הזה מספק לא רק כמה דקות של צחוק עבור המעריצים, אלא גם הצצה אל מאחורי הקלעים של ההפקה. מי שפחות מתמצא בקולנוע של ימינו עשוי להיות מופתע עד כמה השחקנים על הסט נאלצים לדמיין בראש את האירועים המתרחשים סביבם בהתחשב בעובדה שרוב התפאורה היא לא יותר ממסך ירוק שרק מחכה שמחשב ידביק עליו את הטקסטורה המתאימה. על אף זאת, זה לא מנע מהתוצר הסופי לרשום לעצמו הישגים אדירים בקופות תוך זמן קצר מרגע צאתו לקולנוע.

קטעי הפספוסים וחומרים נוספים מאחורי הקלעים של מלחמת האינסוף יהיו זמינים בגרסת הבלו-ריי של הסרט, שעתידה לצאת לחנויות היום, ה-14 באוגוסט. כולנו תקווה שמארוול ינצלו את האירוע כדי לחשוף באותה הזדמנות את השם של סרט הנוקמים הבא.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על הסרט.

תגובות

במאמר זה

נגישות