הטרילוגיה המחודשת של ספיירו נדחתה לנובמבר

הקאמבק של הדרקון הסגול והנוסטלגי "ספיירו" נדחה בחודשיים מתאריך היציאה המקורי כדי שהמפתחים יוכלו לתת למשחק עוד "חום ואהבה", כדבריהם.

ספיירו

אם גם אתם סימנתם כבר את ה-21 בספטמבר בלוח השנה בהמתנה מתוחה לקראת הטרילוגיה המחודשת של משחק הפלטפורמה ספיירו, יש לנו חדשות לא נעימות עבורכם – תאריך יציאת המשחק נדחה בחודשיים שלמים, או ליתר דיוק ל-13 בנובמבר.

אחד מראשי מחלקת הפיתוח של חברת Toys for Bob, פול יאן (Paul Yan), הסביר בבלוג של Activision מה עומד מאחורי דחיית תאריך היציאה של ספיירו:

"כולנו מחויבים מאוד להוציא את המשחקים האלה על הצד הטוב ביותר, אז החלטנו להזיז את תאריך היציאה של Spyro Reignited Trilogy ל-13 בנובמבר 2018. באמת שקיוויתי שתוכלו להציל דרקונים ולשרוף אויבים מוקדם יותר, אבל הטרילוגיה דורשת יותר חום ואהבה. בנובמבר כאשר תוכלו לחקור את עולמות הדרקונים, אנו יודעים שתסכימו איתנו שהזמן הנוסף היה שווה את ההמתנה".

Spyro Reignited Trilogy הוא אוסף של שלושת משחקי ספיירו הראשונים אחרי חידוש מאסיבי מבחינה ויזואלית כדי שיתאים יותר לסטנדרטים של גרפיקה מודרנית כפי שאנו רגילים אליה כיום. סרטון גיימפליי שלו (מצורף למעלה) קיבלנו במהלך כנס E3 שנערך ביוני השנה. האוסף הוכרז באפריל השנה ועתיד לצאת לפלייסטיישן 4 ולאקס בוקס 1.

אגב, אם כבר דיברנו על חידושים למשחקי פלטפורמה נוסטלגיים, צפו בביקורת הוידאו שלנו על קראש בנדיקוט המשודרג.

תגובות

במאמר זה

נגישות