מייל בצורת צ'אט – הכירו את הפיתוח הישראלי Hop

קליינט כחול-לבן למייל בשם Hop יהפוך את חוויית המשתמש יותר לכיוון של שיחת צ'אט זורמת במקום תכתובת מייל סטנדרטית, עם כמה פיצ'רים מעניינים שיעשו לכם חיים קלים

סטארטאפ ישראלי חדש הבשיל ויצא לדרך – הכירו את Hop, קליינט למייל שהספיק לעשות כבר הרבה מאוד רעש ברשת.

Hop נוצר על ידי ארז פילוסוף וגיא גמזו. את אפליקציית המייל החדשה שלהם, שזמינה גם לאנדרואיד וגם ל-iOS, תוכלו להוריד או מהחנויות הוירטואליות הרשמיות או דרך העמוד הרשמי של האפליקציה ב-Producthunt.

"התחלנו לעבוד על Hop לפני שלוש שנים עם חזון של בניית חוויית אימייל חדשה לחלוטין", מספר ארז פילוסוף בפוסט שפורסם היום בעמוד האפליקציה עם השקתה. "אני אוהב את הפתיחות של האימייל. אני אוהב שלכולם יש אחד. אני אוהב כיצד הוא משרת רבדים רבים של החיים, החל מעבודה ועד לתחומי עניין. אבל אם זה מדיום כה מדהים, למה אנחנו מתוסכלים ממנו לעתים קרובות? סימני נזקי הזמן. אחרי הכל, האימייל בן 45 שנה והוא לא באמת תוכנן לצורה בה אנחנו מתקשרים כיום".

"ההשראה שלנו הייתה התקשורת המודרנית, שמחקה זירה זורמת, בעוד אנחנו שומרים על כל הדברים הטובים שיש למייל להציע", מוסיף פילוסוף. "עיצבנו את Hop כך שתעזור לדברים להתבצע, לתעדף דברים, והכי חשוב: שתהיה יעילה ותביע יותר בתקשורת שלה".

hop

הנה כמה פיצ'רים, ממש על קצה המזלג, של מה שיש לאפליקציה להציע:

  • מיון אוטומטי שמבליט את ההודעות החשובות על פני כל השאר.
  • הצגת תכתובת המיילים בסגנון של התכתבות בצ'אט כדי להקל על הקריאה של השיחה.
  • תמיכה בקבוצות כדי לתקשר עם מספר רב של אנשים ללא מאמץ.
  • מחוות על מסך הסמארטפון או הטאבלט יכולות לשמש כקיצורי דרך לפונקציות מסויימות באפליקציה במקום לעשות את הדרך הארוכה בתפריט.
  • לא זוכרים איפה המייל עם המצגת החשובה שאתם צריכים להציג היום בישיבה? אין בעיה – Hop תבליט ויזואלית את כל הקבצים שנשלחו אליכם.

כדי להוריד את Hop דרך האתר Producthunt.com תוכלו להשתמש בקוד האקסלוסיבי "producthunt" ולהתחיל להשתמש באפליקציה.

תגובות

במאמר זה

נגישות