דיסני: הטריילר של היפה והחיה שבר שיא צפיות ברשת

אם היה לכם ספק עד כמה אנשים מתעניינים בעיבוד הלייב אקשן של "היפה והחיה", מספר הצפיות בטריילר החדש של הסרט ב-24 השעות הראשונות מפרסומו ישנה את דעתכם

עושה רושם שעיבוד הלייב אקשן החדש בכיכובה של אמה ווטסון, היפה והחיה, מעורר עניין רב בקרב הקהל – לפי דיסני, הטריילר שבר את שיא הצפיות בסרטונים מסוג זה ב-24 השעות הראשונות מפרסומו.

לפי הנתונים שדיסני פרסמו, נכון לאמש צבר הטריילר כ-127.6 מיליון צפיות. פילוח של הנתונים מצביע כי 9.8 מיליון צפיות הגיעו מיוטיוב. 56 מיליון צפיות הגיעו מפייסבוק, מתוכן 27 מיליון מהעמוד האישי של השחקנית הראשית אמה ווטסון ו-29 מיליון צפיות דרך משתמשים אחרים ששיתפו את הסרטון בכוחות עצמם ברחבי הרשת החברתית.

השיא החדש שקבע הטריילר של היפה והחיה מדיח מהכס את חמישים גוונים של אופל, סרט ההמשך של חמישים גוונים של אפור, שצבר בפרק הזמן הזה כ-114 מיליון צפיות; ואפילו עקף את מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר שהחזיק ב-112 מיליון צפיות.

בתחילת חודש נובמבר פורסמו תמונות ופרטים חדשים על עלילת עיבוד הלייב אקשן לסרט הקלאסי של דיסני, דוגמת סיפור רקע מפותח יותר של הדמות הראשית, בל, ופיתוח קצת שונה של היחסים שלה עם אביה – בגרסת הלייב אקשן בל תהיה הממציאה ואביה רק יעזור לה מהצד להפוך את הרעיונות שלה למציאות.

"אף פעם לא היו פרטים על תחילת הסיפור שמסבירים מדוע בל לא השתלבה, למעט האהבה שלה לספרים, ומה היא בכלל עושה בזמן הפנוי שלה", הסבירה בזמנו אמה ווטסון. "אז יצרנו עבורה סיפור רקע לפיו היא ממציאה סוג של מכונת כביסה שתחסוך לה זמן כדי שתוכל לקרוא יותר. כן, הפכנו את בל לממציאה".

היפה והחיה עתיד להגיע אל אולמות הקולנוע במרץ 2017.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות