שהכוח יהיה עמכם – היכונו אל סטנדאפ סטאר וורס

מרגישים את ההפרעה ב"כוח"? אל חשש - דארת' ויידר לא פלש אל כדור הארץ, אלא הקומיקאי ינאי בן נח חוזר לבמה עם מופע סטנדאפ סטאר וורס

כמה שמפו צריך ווקי כדי לחפוף את הפרווה? ולמה כל חיילי האימפריה תמיד מפספסים? את התשובות לשאלות הקשות הללו לא תמצאו כאן, אבל לפחות תוכלו לצחוק על זה בדצמבר הקרוב עם סטנדאפ סטאר וורס.

רגע לפני שמותג מלחמת הכוכבים חוזר אל המסך הקולנוע עם סרט הספין-אוף רוג אחת, הקומיקאי ינאי בן נח, אחד מיוצרי סדרת מופעי סטנדאפ משחקי הכס המצליחה, יעלה שוב על הבמה עם מופע חדש – סטנדאפ סטאר וורס.

ינאי בן נח יופיע וינחה את האירוע. אליו יצטרפו אבנר מירב, אחד משני שותפיו להגשת הפודקאסט גיקאאוט. עוד ברשימת המופיעים תוכלו למצוא את דני קמושביץ ואת יונתן אמירן, אך נכון לרגע כתיבת שורות אלה הרשימה עוד איננה סגורה סופית וקומיקאים נוספים עשויים להצטרף אליה.

סטנדאפ סטאר וורס יתקיים ביום רביעי, ה-14 בדצמבר, במועדון הסטנדאפ פקטורי שבתל אביב. מחיר כרטיס במכירה המוקדמת עומד על 50 שקלים ובקופה על 70 שקלים, אבל אם נשפוט לפי הביקוש לכרטיסים במופע הסטנדאפ הקודם של משחקי הכס אל תבנו יותר מדי על להשיג אחד באותו ערב. לא ידוע כרגע האם מדובר במופע חד פעמי או בסדרה חדשה והאם היא תצא אל מעבר לגבולות הבועה התל אביבית.

לפרטים נוספים והתפתחויות בנוגע למופע הסטנדאפ החדש אתם מוזמנים לעקוב אחרי עמוד האירוע הרשמי בפייסבוק. הבכורה של רוג אחת תיערך בסופ"ש של אותו שבוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות