ג'ורג' ר. ר. מרטין ויתר על הזדמנות להופיע במשחקי הכס

סופר סדרת ספרי "שיר של אש ושל קרח", ג'ורג' ר. ר. מרטין, מסביר מדוע דחה את ההזמנה להופעת אורח ומספר על חלקו בפרק הפיילוט שצולם מחדש

ג'ורג' ר. ר. מרטין, הסופר שעומד מאחורי סדרת ספרי שיר של אש ושל קרח עליה מבוססת סדרת הטלוויזיה המצליחה משחקי הכס, ויתר על הזדמנות להופיע על המסך בעונה השמינית והאחרונה של הסדרה.

שני השואוראנרים של הסדרה, דיוויד ביינוף ודן ווייס, הזמינו את ג'ורג' ר. ר. מרטין לעשות את המסע מביתו בניו מקסיקו אל סט הצילומים בצפון אירלנד כדי שיוכל להשתתף באחת הסצינות של עונה 8, אך הוא דחה את ההזמנה. הסיבה לדחייה, לטענת הסופר, היא רצונו להמשיך להתמקד בכתיבת הספר הבא בסדרה, רוחות החורף.

הנה מה שהסופר אמר לאתר Entertainment Weekly, שהיה הראשון לדווח על הסיפור:

"דיוויד ודן הזמינו אותי לתפקיד אורח באחד מהפרקים האחרונים, הזמנה שהייתה מפתה מאוד. אבל לא חשבתי שראוי רק בשביל הופעת אורח לעשות את המסע לבלפסט (עיר באירלנד – ע.פ.)".

ג'ורג' ר. ר. מרטין ציין כי בעבר כן עשה הופעת אורח בפרק הפיילוט של משחקי הכס, שאמנם שכנע את הקודקודים של HBO לאשר את הפרויקט אך לא שודר באופן פומבי. "הייתי אורח בחתונה של דאינריס", סיפר מרטין, "אך היא גולמה בזמנו על ידי טזמין מרצ'נט וכל החומר נזרק לפח אחרי שאמיליה קלארק לוהקה במקומה".

העונה השמינית והאחרונה של משחקי הכס תעלה לשידור ב-14 באפריל, אז נראה מה יעלה בגורלה של יבשת ווסטרוס ויושביה. על פי הדיווחים האחרונים, ברשת HBO כבר עושים הכנות ליום שאחרי עם סדרה חדשה, גם היא מבוססת על כתביו של ג'ורג' ר. ר. מרטין, שעלילתה מתרחשת כרונולוגית שנים רבות לפני אירועי משחקי הכס.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות