היכונו לנוסטלגיה: גרמלינס עושה קאמבק כסדרת אנימציה

סדרת האנימציה של גרמלינס תעלה לשירות הסטרימינג החדש של אולפני האחים וורנר, WarnerMedia, ועלילתה תתרחש כמה עשרות שנים לפני אירועי הסרטים

גרמלינס

אם האסוציאציה הראשונה שעולה בראשכם לשמע המילה "גיזמו" היא יצור חמוד ופרוותי שאסור להרטיב אותו או להאכילו אחרי חצות, הידיעה הבאה תדגדג לכם את בלוטות הנוסטלגיה – על פי דיווח באתר Variety, המותג הקולנועי גרמלינס עתיד לחזור לפעילות, אך הפעם כסדרת אנימציה למסך הקטן.

סדרת האנימציה עתידה להיות זמינה בשירות הסטרימינג המתהווה בימים אלה של אולפני האחים וורנר, שנקרא WarnerMedia. העלילה תתמקד בגרסה צעירה של מר ווינג, הסיני הזקן והמסתורי שמחזיק בגיזמו בסרט הראשון משנת 1984, ותספר על ההרפתקאות השונות שעברו על השניים. כלומר, סדרת האנימציה של גרמלינס היא מקדימה כרונולוגית לסרטים, מה שאומר שאם ציפיתם לראות את דמותו של בילי, חברו הטוב של גיזמו בשני הסרטים המקוריים, צר לנו לאכזב אתכם.

עוד נאמר כי שירות הסטרימינג WarnerMedia יעלה תחילה לאוויר ללא תכנים מקוריים משלו, אך הם צפויים להגיע במהלך שנת 2020. במלים אחרות, הסדרה של גרמלינס תהיה מוכנה לא לפני שנה הבאה. ישנו גם סיכוי קל שהצלחה של הסדרה תעזור להתניע תהליכים לקראת הפקת סרט מצולם שלישי, רעיון שעלה מספר פעמים לאורך השנים האחרונות אך מעולם לא יצא אל הפועל מסיבות שונות, לדוגמה הכישלון המסחרי של הסרט השני משנת 1990.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אולפני האחים וורנר סירבו להגיב על ידיעה זו באופן רשמי, אך מאחר ו-Variety מהווה מקור מידע אמין סביר להניח כי הדיווח נכון.

תגובות

במאמר זה

נגישות