נחשפו ליהוקים נוספים לסדרה המקדימה למשחקי הכס

שמונה שחקנים הצטרפו לסט של הסדרה החדשה, לצד נעמי ווטס שלוהקה גם היא לפני כן בחודש נובמבר האחרון. עלילת הסדרה תתרחש שנים רבות לפני אירועי משחקי הכס

אמנם העונה האחרונה של משחקי הכס כבר נמצאת באופק, אבל זה לא יעצור את רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO מלהתכונן ליום שאחרי – הרשת הכריזה על רשימה של שחקנים חדשים שלוהקו לסדרה החדשה שאמורה להיות פריקוול לזו שבקרוב תסתיים.

מדובר בסך הכל בשמונה שחקנים חדשים שהצטרפו לסט: נעמי אקי (Naomi Ackie), שעתידה לקחת חלק גם בסרט התשיעי של מלחמת הכוכבים; דניס גוג (Denise Gough), ג’יימי קמפבל באוור (Jamie Campbell Bower), שילה אטים (Sheila Atim), איבנו ג’רמיה (Ivanno Jeremia) מדוקטור הו, ג’יאורג’י הנלי (Georgie Henley), אלכס שארפ (Alex Sharp) וטובי רגבו (Toby Regbo) מחיות הפלא. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו פרטים לגבי אילו דמויות הם יגלמו מעבר לעובדה שמדובר בדמויות קבועות.

רשימת השחקנים המפורטת לעיל תצטרף אל נעמי ווטס, שלוהקה לפני כן בנובמבר האחרון. כל מה שאנחנו יודעים על התפקיד שהיא תגלם הוא שמדובר בדמות של אישה מהמעמד הגבוה אשר מסתירה סוד אפל.

מבחינה כרונולוגית, עלילת הסדרה החדשה של יוצרי משחקי הכס אמורה להתרחש שנים רבות לפני האירועים המוכרים לצופים. מה שאנחנו כן יודעים הוא שמדובר בתקופת מעבר בין עידן של גיבורים עשויים ללא חת לבין השקיעה לעולם הקודר והאכזרי שאנו מכירים, תוך כדי חשיפת כמה מהסודות הנוראיים ביותר שחבויים ביבשת ווסטרוס.

ג’ורג’ ר. ר. מרטין, סופר סדרת הספרים שיר של אש ושל קרח עליה מבוססת משחקי הכס, יקח חלק בהפקה לצד ג’יין גולדמן, התסריטאית והשואוראנרית של הסדרה החדשה.

תגובות

במאמר זה

נגישות