נעמי ווטס לוהקה לסדרת הפריקוול של משחקי הכס

נעמי ווטס, שכיכבה בעיבוד של פיטר ג'קסון ל"קינג קונג", תגלם בסדרת הפריקוול של משחקי הכס אישה מהמעמד הגבוה שמנסה להסתיר סוד אפל

סדרת הפריקוול של משחקי הכס מתחילה להתניע, והשחקנית הראשונה שמצטרפת לשורותיה בתפקיד ראשי היא נעמי ווטס. HBO לא מסרו פרטים בהרחבה על הדמות שווטס תגלם, אך נאמר כי היא תהיה אשת החברה הגבוהה המחביאה סוד אפל.

סיפור הפריקוול נוצר עלידי אביהפרנצ׳ייז שיר של אש ושל קרח, ג׳ורג׳ ר. ר. מרטין, יחד עם התסריטאית ההוליוודית, ג׳יין גולדמן, המוכרת מעבודתה הצמודה עם התסריטאיבמאי מת׳יו ווהןיחדיו השניים כתבו את אבק כוכבים, אקסמן: ההתחלה, קיק אס וסרטי קינגסמן. גולדמן כותבת את התסריט ותכהן כשואוראנרית של הסדרה, שתתרחש אלפי שנים לפני מאורעות משחקי הכס. הסדרה תתאר את נפילת העולם העידן הזהב של הגיבורים הישר אל תוך שעתו האפלה ביותר, ותחשוף את האמת המבעיתה של ווסטרוזבשונה ממה שחשבנו. סיפור המקורות האמיתי של המהלכים הלבנים גם אמור לקחת חלק. גולדמן ומרטין ישמשו גם כמפיקים בפועל.

נעמי ווטס עבדה עם גדולי הבמאים של זמננו והיא ידועה עבור קריירה ארוכה ומגוונת מאוד, שנעה בין דרמות כבדות כמו 21 גרם (עליו היתה מועמדת לאוסקר) של אלחנדרו גונזאלס אניאריטו, לקומדיות שחורות כמו אני אוהב האקביז של דייוויד או. ראסל ועד סרטי ז׳אנר שבינהם נמצא קינג קונג של פיטר ג׳קסון. ווטס היתה מועמדת לאוסקר גם על תפקידה בדרמת האסונות הבלתי אפשרי. הפריקוול למשחקי הכס לא יסמל את המעבר של ווטס חזרה לטלוויזיה, לאחר שבשנים האחרונות השתתפה בסדרת התחייה של טווין פיקס ובג׳יפסי, המותחן הפסיכולוגי של נטפליקס שבוטל לאחר עונה אחת בלבד. לאחרונה קבלה את הכבוד להיות בצוות השופטים של פסטיבל ונציה היוקרתי, בראשתו של גיירמו דל טורו.

משחקי הכס תחזור לעונתה האחרונה במהלך החצי הראשון של 2019.

תגובות

במאמר זה

נגישות