אולפני מארוול מציינים עשור עם שני פוסטרים חגיגיים

הפוסטרים של אולפני מארוול לכבוד האירוע מרכזים את דמויות הגיבורים והאנטגוניסטים שעברו מדפי הקומיקס למסך הגדול בעשור האחרון

אולפני מארוול מציינים עשור

אולפני מארוול חוגגים עשור של פעילות קולנועית באמצעות פרסום שני פוסטרים חדשים שמסכמים את עשייתם בתקופה זו: אחד הוא קולאז' של גיבורים והשני של אנטגוניסטים.

בפוסטר הראשון ניתן להבחין בדמויות של קפטן אמריקה ואיירון מן במרכז, כאשר סביבם נמצאים הפנתר השחור, שומרי הגלקסיה ודמויות נוספות. בפוסטר השני האנטגוניסט ת'אנוס נמצא בקדמת הבמה כאשר מאחוריו עומדים אולטרון, לוקי ועוד.

גולשים ערניים מיהרו לציין שהדמות של קפטן מארוול נעדרת מהפוסטר של הגיבורים. אולפני מארוול הסבירו זאת בכך שדמות זו עוד לא הגיעה למסך הגדול ולכן אין היא מופיעה בפוסטרים, שמציינים את פעילות האולפנים עד לשנת 2018.

בסך הכל לאולפני מארוול יש סיבה טובה לחגוג – סרטי הגיבורים של האולפן התברגו בצמרת רשימת הסרטים המכניסים ביותר לשנת 2018. לפי האתר Box Office Mojoהנוקמים: מלחמת האינסוף והפנתר השחור מחזיקים במקומות הראשון והשני ברשימה עם סך הכנסות מכל העולם של 2.048 מיליארד דולר ו-1.346 מיליארד דולר בהתאמה.

ננצל את ההזדמנות כדי לאחל לאולפני מארוול עשור נוסף של פעילות פורייה ומוצלחת, שתעשה רק טוב בליבם של המעריצים. בכל אופן, מה שבטוח הוא שלפחות בשנה הקרובה יש מה לצפות מהאולפנים.

תגובות

במאמר זה

נגישות