גיימסקום 2018: צפו בטריילרים ובסרטונים החמים ביותר מהכנס

טריילר של Devil May Cry 5, דקות ראשונות מתוך טומב ריידר הבא והצצה מתוך Life is Strange 2 - כל זה רק חלק קטן ממה שהיה לכנס גיימסקום 2018 להציע

תערוכת המשחקים גיימסקום 2018 שנערך בגרמניה שבוע שעבר סגר את שעריו. מה היה לו להציע לנו הגיימרים? אז למי שפספס, הנה ריכוז של כל הטריילרים וסרטוני הגיימפליי החמים ביותר.

Shadow of the Tomb Raider

ההרפתקנית הבריטית לארה קרופט חוזרת לחקור את האיזורים הנידחים ביותר בעולם. מי שהגיע לגיימסקום זכה להתנסות ב-15 הדקות הראשונות של המשחק, בהן היא חוקרת הריסות עתיקות. הסרטון מדגים מערכות שונות של המשחק כמו טיפוס, צלילה, מערכת Achievement ועוד.

Life is Strange 2

משחק ההמשך מציע שתי דמויות ראשיות חדשות בדמות שני אחים, שככל הנראה ברחו מהבית ועכשיו נאלצים להסתדר בכוחות עצמם. גיימסקום 2018 הציג גם טריילר של המשחק וגם אפשרות להתנסות ב-20 הדקות הראשונות שלו. בדומה למשחק הראשון, Life is Strange 2 יגיע אל החנויות בחמישה פרקים.

Jump Force

אם אי-פעם נקלעתם לויכוח עם מעריץ אנימה אחר מי יותר חזק, נארוטו או איצ'יגו, Jump Force יאפשר לכם לקבוע את התשובה בעצמכם. מדובר במשחק מכות שמרכז בתוכו דמויות מרכזיות מתוך המותגים השונים של מגזין המנגה ג'אמפ, כמו דרגון בולבליץ', One Piece, נארוטו ועוד. על אף שעלילת המסגרת לא ממש ברורה, ממבט מעמיק בזירות הלחימה השונות אפשר להסיק כי כל הדמויות איכשהו נזרקו לעולם שלנו אחרי איזה אסון. או אולי הן אלה שגרמו לאסון?…

Devil May Cry 5

אחד ממשחקי ה-Hack & Slash האהובים עליי מקבל פרק חדש. לשמחתי, וכנראה גם לשמחת שאר המעריצים, אין לו קשר לניסיון האתחול המאכזב של המותג. הפעם נחזור לנעליו של צייד השדים נירו, אותו גילמנו במשחק הרביעי. גם דנטה יחזור לביקור, אבל האם זה רק נדמה לי או שהזיקנה (או ההזנחה) קפצה עליו? בכל אופן, אני חייב לדעת מאיפה הוא השיג את האופנוע המטורף שלו כשהמשחק יצא במרץ 2019.

Fallout 76

המותג הפוסט אפוקליפטי Fallout החליט הפעם לעטוף את עצמו בעטיפת רטרו סטייל שנות ה-70 האמריקאיות. גיימסום 2018 הציג לנו טריילר שלו, שנראה כמו סוג של פרסומת או סרטון תעמולה קומי של אותה תקופה בו תלמדו באמצעות אנימציה איך לשרוד אחרי שואה גרעינית בלי, חס וחלילה, להפוך לחברה קומוניסטית. סמנו לעצמכם ביומנים שסוף העולם יגיע בנובמבר.

Battlefield V

כבר מזמן איבדתי את הספירה כמה משחקים יצאו ל-Battlefield, אבל הנה עוד אחד. ב-Battlefield V המותג חוזר לשורשים ועוסק שוב במלחמה הגדולה ביותר שידעה האנושות – מלחמת העולם השנייה. צפו בטריילר ונקו את הרובים לקראת ספטמבר.

טריילרים וסרטונים נוספים:

תגובות

במאמר זה

נגישות