סוף סוף הם באים: משחקי ספטמבר 2017

סוף סוף עונת המשחקים צוברת תאוצה והחודש יוצאים לא מעט משחקים מעניינים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המשחקים הלוהטים של חודש ספטמבר

אחרי כמה חודשי קיץ שחונים במיוחד, הגיע ספטמבר שאיתו עונת המשחקים מתחילה לצבור תאוצה. למרות שכמות המשחקים עדיין לא גבוהה במיוחד, רוב המשחקים שיצאו בחודש הקרוב הם משחקים עם פרופיל גבוה למדי. הנה המשחקים הכי מעניינים של החודש הקרוב

Knack 2

המשחק הראשון בסדרה היה משחק שיצא יחד עם קונסולת ה-PS4 וגרר עימו המון הבטחות, אבל בסופו של דבר איכזב את רוב מי שחיכה לו והיה משחק לא מוצלח בלשון המעטה. המשחק הראשון ממשיך באותו הכיוון, אבל מתכוון לשפר את כל מה שלא עבד במשחק הקודם. שוב אתם משחקים את Knack הרובוט שיכול לשנות צורות ולהרכיב את עצמו מחדש, עם מערכת התקדמות בה תגישו יכולות וצורות חדשות, וגם אפשר למשחק בשני שחקנים.

Knack 2 יהיה זמין לקונסולת ה-PS4 ב-5 לספטמבר.

Destiny 2

Destiny היה אמור להיות הדבר הגדול הבא, והמשחק המאוד חשוב של חברת Bungie אחרי שעזבו את פרנצ'ייז HALO האהוב שלהם, אבל למרות הפופולאריות שלו, הוא לא באמת הצליח להפוך לעולם שלם שסוחף מליוני שחקנים. משחק ההמשך מתרחש שנה אחרי חבילת ההרחבה Rise of iron והוא יתמקד הפעם אפילו יותר בסיפור ובעלילה, כדי למשוך שחקנים שפחות אוהבים משחקים מרובי שחקנים בדרך כלל. כמו במשחק הקודם, אפשר יהיה לבחור באחד משלושה סוגים של דמויות: ציידים, מכשפים וטיטאנים ולשפר את הדמויות עם יכולות ונשקים חדשים כל הזמן.

Destiny 2 יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-XBOX ONE ב-6 לספטמבר.

Pro Evolution Soccer 2018

עוד שנה חולפת, עוד גרסה יוצאת למשחק הכדורגל הפופולארי. גם השנה יהיו שיפורים קטנים לגרפיקה, לתנועה הריאליסטית של השחקנים ושליטה יותר טובה בכדור עם מערכת שנקראת Real touch+, וגם השנה תצא גרסת ברצלונה מיוחדת, כמו בשנה שעברה.

Pro Evolution Soccer 2018 יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-XBOX ONE ב-12 לספטמבר.

Divinity: Original Sin II

משחק המשך למשחק התפקידים שיצא ב-2014 והפך ללהיט מפתיע במיוחד. הוא ממשיך את העלילה של המשחק הקודם ועוקב אחרי 4 מכשפים שיוצאים להילחם במי שהכריז על כל המכשפים כפושעים. כמו במשחק הראשון, אפשר יהיה לשנות ולהרוס את הסביבה עם יכולות וקסמים. עוד פיצ'ר די ייחודי לסדרה הם הדיאלוגים בין הדמויות בקבוצה, אותם יכול השחקן לבחור בעצמו לכל אחד מהדמויות, כולל ריבים ו-ויכוחים פנימיים בתוך החבורה.

Divinity: Original Sin II יהיה זמין למחשב האישי ב-14 לספטמבר.

Metroid: Samus Returns

אחרי כמה שנים שקטות בגרסת Metriod סוף סוף יוצא משחק חדש בסדרה הוותיקה. לא באמת מדובר במשחק חדש לגמרי, אלא לגרסה מחודשת למשחק Metroid 2 הישן. החידוש כל כך מאסיבי, שקשה לזהות את המשחק המקורי, עם גרפיקה תלת מימדית והמון שיפורים ממשחקים מתקדמים יותר בסדרה, שהופכים אותו לחוויה חדשה לגמרי לכל מי שלא שיחק באותם ימים "קדומים" של משחקי וידאו.

Metroid: Samus Returns יהיה זמין לקונסולת ה-3DS ב-15 לספטמבר.

Marvel vs. Capcom Infinite

המשחק השישי בסדרת משחקי המכות Marvel vs. Capcom הולך בדרכה של סדרת Injustice שמשתמשת בדמויות של DC, עם גרפיקה ריאלסטית יותר ועלילה סבוכה במיוחד שמשלבת את כל גיבורי העל של מארוול עם דמויות מוכרות ממשחקי קאפקום כמו מגה מן ודמויות מסטריט פייטר. אולטרון וסיגמה (מסדרת מגה מן) חוברים יחד להשמיד את כל החיים הביולוגיים בעולם והופכים לדמות אחת חזקה וגיבורי כל העולמות חוברים יחד כדי לנצח אותם בעזרת אבני הנצח, ממש כמו בסדרת הסרטים של מארוול.

Marvel vs. Capcom Infinite יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-XBOX ONE ב-19 לספטמבר.

 Total War: Warhammer 2

המשחק העשירי בסדרת משחקי האסטרטגיה Total War היה הראשון שלא מבוסס על קרבות היסטוריים אמיתיים אלא על סדרת משחקי התפקידים Total War, והחודש יוצא משחק ההמשך שלו שהוא גם החלק השני בטרילוגיית משחקים המבוססת על העולם הזה. כמו שאר המשחקים בסדרה, מדובר בקרבות ענק שמשוחקים בתורות. הפעם המשחק יהיה יותר ממוקד בעלילה מאשר ביצירת קרבות ללא סיפור.

Total War: Warhammer 2 יהיה זמין למחשב האישי ב-28 לספטמבר.

Cuphead

אחרי עוד ועוד דחיות יוצא החודש סוף סוף משחק הפלטפורמות הזה, שנראה כמו ולוקח השראה מסרטי האנימציה של שנות ה-30, שהיו בעיקר סרטי פרוגנדה צבאיים. הגרפיקה של המשחק דומה במיוחד לסרטי אנימציה דו מימדיים של אז, כולל עיצוב הדמויות הפסיכודלי. כנהוג בז'אנר, המשחק כולל המון קרבות עם בוסים ענקיים שצריך למצוא את נקודות התורפה שלהם ויש גם אופציה למשחק בשני שחקנים.

Cuphead יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולת ה-XBOX ONE ב-29 לספטמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות