משחקי חודש יוני – שובם של משחקי המכות

משחק המכות טקן 7 והגרסה המחודשת של קראש בנדיקוט הנוסטלגי הם רק חלק קטן מהמשחקים שמחכים לכם החודש בחנויות

אמצע השנה כבר ממש כאן, ואיתו ממשיכה תקופת היובש היחסית של המשחקים החדשים. כמו בכל חודש אחר, יש בכל זאת כמה משחקים ששווה לשים עליהם עין וריכזנו עבורכם את כולם.

Tekken 7

סדרת משחקי המכות הפופולארית, שבתקופה מסוימת לא היה כמעט ילד בישראל שלא הכיר אותה, חוזרת בפעם השביעית (או בעצם התשיעית, אם גם מחשיבים את שני המשחקים הקבוצתיים Tekken Tag Tournament), אחרי העדרות של כמעט 8 שנים ושנתיים אחרי שכבר יצאה למכונות הארקייד ביפן. הסיפור, שממשיך להיות לא ברור כתמיד, אמור להיות סיום הסאגה הסבוכה של משפחת מישימה, שסביבה גם נעו כל שאר המשחקים בסדרה. מבחינת הקרבות נוספו כמה אלמנטים חדשים כמו היכולת לתקוף תוך כדי התקפות של היריב והתקפות חזקות חדשות שמורידות 30 אחוז מהכוח של היריב במכה אחת. המשחק יתחיל עם 20 דמויות, שלאורך הזמן יגדלו ל-38 בסופו של דבר, מתוכן 10 דמויות חדשות לגמרי.

Tekken 7 יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-XBOX ONE ב-2 ליוני.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

ההרחבה החדשה למשחק מרובה המשתתפים בסדרת Elder Scrolls חוזרת אל Vvardenfell, המיקום שבו התרחש המשחק השלישי בסדרה, Morrowind, ולא הופיע באף משחק בסדרה מאז. חוץ מהאזור החדש שיכלול המון משימות חדשות, הוא יכלול גם קלאס דמויות חדש, אתגר ראשי חדש ומצב חדש של משחקי PvP. המפתחים הודיעו שהאזור החדש יכלול לפחות 30 שעות משחק במשימות החדשות.

The Elder Scrolls Online: Morrowind יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-XBOX ONE ב-6 ליוני.

Dirt 4

כמו ז’אנר משחקי המכות, גם ז’אנר משחקי המרוצים כבר לא זוהר כבעבר. Dirt 4 של חברת Codemasters הוא חלק מסדרת המשחקים שלהם שמבוססים על רשיון רשמי של הנהג Colin Mcree, למרות שהם כבר לא משתמשים בשם שלו כדי לקדם את המשחקים האלה. המשחק מתמקד במירוצי ראלי, גם על כבישים סלולים וגם במסלולי אוף-רואוד. המסלולים במשחק מעוצבים על פי 5 מיקומים אמיתיים בעולם באוסטרליה, ספרד, ארצות הברית, ווילס ושוודיה. חוץ מתחרויות ראלי יהיו גם מסלולי ראליקרוס אמיתיים מאירופה, כולל מסלולים מאנגליה,שוודיה, נורווגיה, צרפת, ספרד ופורטוגל, והמכוניות לא יהיו רק מכוניות בנות זמננו אלא יגיעו מכל מיני עשורי עבר בהם נהגו לקיים מרוצים, עד שנות ה-80. חוץ ממירוצים השחקנים יצטרכו גם לנהל את הצוות התומך שלכם, ולשכור אנשי תחזוקה לרכב, להשיג ספונסרים ולנהל את המוסך.

Dirt 4 יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-XBOX ONE ב-9 ליוני.

Arms

למרות ההצלחה היחסית של קונסולת ה-Switch של נינטנדו, הבצורת היחסית של משחקים חדשים שמאפיינת את החברה הזו כבר שנים, ממשיכה גם עכשיו, ולמי שסיים לשחק את משחק הזלדה האחרון אין עוד ממש במה לשחק בו. Arms אמור להיות הסחת הדעת החדשה של כל מי שקנה את הקונסולה. משחק מכות שכמו הרבה משחקים אחרים של נינטנדו, נראה מאוד בסיסי אבל מחביא בתוכו עומק של אפשרויות ומשחקים. הדמויות במשחק שונות אחת מהשניה בזרועות שהן יכולות להרכיב לעצמן, ולכל אחת יש יכולות אחרות בהתבסס על סוג הזרועות שלה, כמו זרועות עם קפיץ, זרועות ממתכת ועוד. הדמויות יכולות לשדרג את הזרועות שלהם בצורות ויכולות חדשות, ולאורך החודשים הקרובים החברה תשחרר עוד עידכונים שיכללו לא רק זרועות חדשות לדמויות הקיימות אלא גם דמויות חדשות לגמרי. עד 4 שחקנים יכולים לשחק בזירה בו זמנית, כולל קרבות קבוצתיים של שתיים על שתיים ולא רק קרבות בהם כולם נלחמים בכולם.

Arms יהיה זמין לקונסולת ה-Switch ב-16 ליוני.

Crash Bandicoot N.sane Trilogy

סדרת המשחקים האהובה מתקופת ה-PS1 אמנם כבר רדומה במשך לא מעט שנים, אבל החודש תצא סוף סוף גרסת HD לשלושת המשחקים הראשונים בסדרה: Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back ו- Warped. לא מדובר רק במשחק עם רזולוציה גבוהה יותר, אלא לגמרי שינוי ושדרוג של כל הטקסטורות במשחק, ואפילו מוזיקה מחודשת לגמרי. המשחקיות עצמה תהיה זהה לגמרי, ותכלול בדיוק את אותם השלבים מהמשחקים הותיקים האלה.

Crash Bandicoot N.sane Trilogy יהיה זמין לקונסולת ה-PS4 ב-30 ליוני.

תגובות

במאמר זה

נגישות