העונה האחרונה של ״משחקי הכס״ תגיע כנראה רק ב-2019

העונה האחרונה של משחקי הכס, שתכיל שישה פרקים בלבד, עלולה לעלות לשידור עוד זמן רב. וגם: מה קורה עם כל הספין-אופים שהוכרזו לסדרה

עוד ועוד פיסות מידע על משחקי הכס מציפות את האינטרנט, ככל שאנחנו מתקרבים לעונה השביעית והחורפית שתגיע אלינו בשיאו של הקיץ, עוד פחות מחודשיים, ב-16 ביולי.

Entertainment Weekly פרסמו ראיון עם נשיא התוכן של HBO, קייסי בלויס, בו דיבר רבות על סיומה של סאגת הפנטזיה של ג׳ורג׳ ר. ר. מרטין (אם הוא לא מסיים אותה בעצמו, אז לפחות שמישהו אחר ירים את המשקולות הכבדות האלו). הידיעה המרעישה ביותר מפיו של בלויס, היא שהעונה השמינית והאחרונה של הסדרה, שתכיל שישה פרקים בודדים, תעלה רק בסוף 2018, או אפילו ב-2019.

בנוסף, בקשר לחמש סדרות הספין-אוף המדוברות לאחרונה, בלויס מבהיר שלא מדובר על סדרות שירוצו במקביל או אחת אחרי השניה, אלא בשלב הזה על אאוטליינים לתסריטים שהוא אפילו עוד לא ראה, ונמצאים בשלבים עובריים. התקווה היא ש״מאחד מהם תצא סדרה שתוכל לעמוד ברף הכל כך גבוה שהציבו דייוויד בניוף וד. ב. ווייס (יוצרי הסדרה)״. בלויס המשיך ואמר: ״זו כזו סדרה מיוחדת. אני רוצה לוודא שכל המשך יהיה ראוי. יש לנו כמה תסריטאים מדהימים שרוצים לנסות את זה. הם גם בוחנים זמנים שונים ביקום, שלכולם תהיה אווירה אחרת. זה יגדיל את הסיכויים שלנו למצוא את האחת שתהיה יוצאת דופן״. בנוסף הוא הדגיש שזו תכנית לטווח הארוך, משום ש״לעשות את משחקי הכס הכי טוב שאפשר היא המטרה מספר אחת, ואחרי זה נראה מה לגבי התסריטים האלו… אם אחד מהם יעבור, אתם לא הולכים לראות אותו משודר בזמן כלשהו הקרוב לפרק הפינאלה של עונה 8״.

בלויס מדגיש כמה הקרבות בעונה 7 יהיו גדולים וקולנועיים, ושהוא ״לא יכול לדמיין כיצד מישהו הולך להתאכזב מהעונה הזו. היא מדהימה״. בנתיים נשמור על התרגשות זהירה לקראת העונה הקרובה, ועל הרבה סבלנות לקראת עונת הסיום. בינתיים, אתם יכולים לשזוף עיניכם בתמונות שפורסמו מהעונה השביעית.

תגובות

במאמר זה

נגישות