סטודיו גיבלי יפתחו פארק שעשועים שיתחרה בדיסנילנד

הפארק החדש של סטודיו גיבלי יחליף את EXPO Park וישכון בריאה ירוקה בגודל של כ-200,000 קילומטרים רבועים. עתיד לפתוח שעריו ב-2020

אם אתם אוהבים את סרטי האנימה של סטודיו גיבלי ומחפשים סיבה נוספת לטוס ליפן, הנה אחת שבהחלט יכולה לעניין אתכם: הסטודיו המפורסם יפתח פארק שעשועים משלו שהאטרקציות בו מבוססות על סרטיו, בדומה לדיסנילנד. במלים אחרות, אם תמיד חלמתם לעלות על רכבת הרים שמבוססת על הנסיכה מונונוקי, החלום הזה עשוי להתגשם.

על פי הידיעה באתר Rocketnews 24, הפארק יבנה סמוך לעיר Nagakute ויחליף את EXPO Park. הוא ישכון בתוך איזור עצום מימדים של 200 הקטאר, כלומר 200,000 קילומטר רבועים. בניגוד לדיסנילנד, שמבוסס כולו על טכנולוגיה, הפארק החדש של סטודיו גיבלי יעשה שימוש מינימלי בטכנולוגיות כדי לצמצם את הפגיעה בחי ובצומח של איזור זה.

אחת הסיבות שדווקא מיקום זה נבחר היא שכבר קיימת באותו איזור רפליקה בגודל מלא של הבית מהסרט My Neighbor Totoro. הפארק יפתח את דלתותיו בסביבות תחילת 2020, כנראה סמוך לקראת יציאת סרטו הבא של הייאו מיאזאקי, Goro the Caterpillar. זה בהחלט יכול להיות מקדם מכירות לא רע עבור הפארק החדש.

הרעיון לפתוח פארק של סטודיו גיבלי כבר עלה בעבר, אך לא יצא אל הפועל. בשנת 2015 ביקש הסטודיו ממאייר שעונה לשם העט Takumi לייצר תמונת קונספט של פארק אפשרי שמבוסס על הפארק Tokyo DisneySea. נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ידוע האם ישתמשו ברעיונות המופיעים בציור, אך פרטים חדשים על הפארק אמורים להתפרסם בקרוב.

Image courtesy of Takumi

בנוסף, זו איננה הפעם הראשונה שסטודיו גיבלי פותחים אטרקציה תיירותית – בשנת 2001 פתח הסטודיו מוזיאון בטוקיו, שהשנה רשם לעצמו הישג כאשר חצה את קו המבקר המיליון שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות