סופה של שנה – משחקי חודש דצמבר 2017

החודש האחרון בשנה הגיע ואחרי גל המשחקים הגדול של אוקטובר ונובמבר הוא חודש רגוע במיוחד. יש לכם עוד זמן למשחקים חדשים? הנה מה שבכל זאת יוצא החודש

הגל הגדול של משחקי החגים כבר עבר אותנו באוקטובר ובנובמבר, ואילו לדצמבר נשארו רק מעט משחקים בודדים שאיחרו את הגל הגדול. מצאנו עבורכם מי המשחקים הכי שווים שיוצאים החודש, אם נשאר לכם עוד זמן למשחקים חדשים.

Xenoblade Chronicles 2

Xenoblade Chronicles היה אחד המשחקים הכי טובים שיצאו לקונסולת ה-Wii וסוף סוף, אחרי 6 שנים (או 7, אם מתחשבים בזה שהוא יצא ביפן שנה קודם לכן) מגיע משחק ההמשך שלו. גם המשחק הקודם גם פה מדובר בעולם פחות יחסית, אם כי הוא אמור להיות גדול הרבה יותר, אבל למרות שמדובר במשחק המשך הוא כולל דמויות ועלילה חדשות לגמרי. הוא מתרחש באותו עולם שקיים על שני רובוטים ענקיים והפעם לדמות הראשית קוראים רקס. הוא יוצא יחד עם חבריו לחפש מקום שנקרא אליסיום, שאמור להיות גן העדן. גם כן כמו במשחק הקודם, אתם שולטים בקרבות רק בדמות הראשית, כשהשאר נשלטות ע"י המחשב, ומערכת הקרבות היא שילוב בין קרבות בזמן אמת לקרבות בתורות.

Xenoblade Chronicles 2 יהיה זמין לקונסולת ה-Switch ב-1 לדצמבר.

Dead Rising 4: Frank’s Big Package

Dead Rising 4 יצא כבר לפני שנה לקונסולת ה-XBOX One ובתחילת השנה גם למחשב האישי, אבל עכשיו הוא מגיע גם אל קונסולת ה-PS4 עם כל התוכן הנוסף וה-DLC שיצאו לו. חוץ מכל התוספות הקיימות משחק הזומבים יכלול מצב מיוחד שנקרא Capcom Heroes שבו הדמות הראשות פרנק תקבל יכולות של דמויות שונות ממשחקי Capcom כמו דנטה מ-Devil May Cry, מגהמן ועוד.

Dead Rising 4: Frank’s Big Package יהיה זמין לקונסולת ה-PS4 ב-5 לדצמבר.

Hello Neighbor

המשחק הקטן הזה היה כנראה זוכה להתעלמות בחודשים אחרים אבל בחודש לא עמוס כמו דצמבר הוא נשמע לנו מעניין יחסית. Hello Neighbor הוא משחק התגנבות בגוף ראשון כשמטרה שלכם היא לחדור לדירה של השכן המוזר שלכם ולגלות מה הוא מסתיר. החלק המעניין מגיע מהבינה המלאכותית של המשחק, שתשתנה בכל פעם לפי המעשים שלכם בנסיונות הקודמים. אם תנסו, למשל, להיכנס לבית מהכניסה האחורית, בנסיון הבא השכן ידע להטמין לכם מלכודת ליד הכניסה הזו.

Hello Neighbor יהיה זמין לקונסולת ה-XBOX One ולמחשב האישי ב-8 לדצמבר.

Final Fantasy 15: Episode Ignis

חבר הצוות האחרון ב-Final Fantasy 15 שעוד לא קיבל משחק משלו הוא איגניס, והחודש זה סוף סוף קורה. "המוח" של החבורה מקבל פרק שלם שמוקדש לו. בפרק נראה שאיגניס יילחם בעיקר בקרבות יד, אבל לא ינצל את כישורי הבישול שלו כמו במשחק המקורי. לא נחשפו הרבה פרקים נוספים על הפרק חוץ מאשר העובדה שהוא יגן בו על המחוז הביתי שלו, אלטיסייה.

Final Fantasy 15: Episode Ignis היה זמין לקונסולת ה-XBOX One ול-PS4 ב-13 לדצמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות