הטריילר הראשון של "הנוקמים: מלחמת האינסוף" מנפץ שיאים

"הנוקמים: מלחמת האינסוף" הפך להרבה יותר מוחשי עם פרסום הטריילר הראשון של הסרט, שמרוב ציפייה שבר את שיא הצפיות בו תוך יממה

מלחמת האינסוף

הטריילר הראשון והמגה-מצופה של הנוקמים: מלחמת האינסוף סוף סוף הגיע עלינו לטובה, ובהתאם לציפיותניתץ את האינטרנט. בראשות השיאים שהטריילר שבר, נמצא מספר הצפיות במהלך יממה אחת.

כשהנוקמים: מלחמת האינסוף יצא, תעמוד מאחוריו שורה חסרת תקדים של 18 סרטים כחלק מהיקום הקולנועי של מארוול, שכולם בצורה כזו או אחרת רלוונטים לאבני האינסוף והנבלים שיעסוק בהם. סדר הגודל של המאורע הקולנועי הזה הביא איתו רמת התעניינות גלובלית לפוטג׳ הראשון הנראה ממנו בהתאם: לפי אולפני מארוול, מספר הצפיות המצטבר מהטריילר שפורסם במדיות השונות הוא 230 מליון.

זהו ניפוץ גרנדיוזי של השיא הקודם, שהיה שייך לעיבוד החדש לזה של סטיבן קינג, שיצא מוקדם יותר השנה, כשהטריילר שלו השיג ״רק״ 197 מליון צפיות ביממה אחת.

הטריילר הלהיב את המעריצים מרחבי העולם כשהציג לראשונה את נבלהעל תאנוס (מגולם כעת עלידי ג׳וש ברולין) מגיע לאדמת כדה״א, לאחר ציפייה של חמש שנים מהופעתו הראשונה בסיום הנוקמים הראשון. עוד נקודת ציון מארווליסטית שהטריילר עשה, היתה לערבב לראשונה בין הנוקמים לשומרי הגלקסיה הפופולאריים, כשהפגיש את חבורת האנטיגיבורים הקוסמיים עם אל הרעם תור, בעוד סרט הסולו שלו, תור: ראגנארוק, ממשיך לככב בימים אלו בבתי הקולנוע.

לא רק מספר הצפיות לטריילר הוא מסחרר, אלא גם מספר גיבוריהעל האהובים של מארוול שהתאחדו בו, בינהם כמובן איירון מן (רוברט דאוני ג׳וניור), עליו היקום כולו נבנה מלכתחילה עוד ב-2008; ספיידרמן (טום הולנד) עם חליפה חדשה וחוש העכביש בפעולה; קפטן אמריקה נטול מגן (כריס אוונס); בלאק ווידואו (סקארלט ג׳והנסוןלראשונה כבלונדינית; ובלאק פנתר (צ׳אדוויק בוסמן) שסרט הסולו המצופה שלו יגיע כבר בפברואר הקרוב, והטריילר מראה כי למדינתו ווקאנדה תהיה חשיבות משמעותית במלחמת האינסוף.

 הנוקמים: מלחמת האינסוף יגיע אלינו כאחת מנקודת הציון הקולנועיות המרכזיות של העשור ב-3 במאי 2018.

תגובות

במאמר זה

נגישות