משחקי חודש אוגוסט 2017: הבצורת מתחילה להסתיים

חודש אוגוסט, למרות שהוא עדיין בשיא הקיץ, מסמל את סוף הבצורת ותחילת עונת המשחקים, אחרי כמו חודשים חסרי משחקים. הנה כל המשחקים הכי שווים שיוצאים החודש.

אחרי כמה חודשי קיץ קשים שלא יצאו בהם הרבה משחקים, חודש אוגוסט, למרות שהוא עדיין בשיא הקיץ, מסמל את סוף הבצורת ותחילת עונת המשחקים. עדיין לא מדובר בחודש שבו יוצאים עשרות משחקים חדשים, אבל כבר יש לפחות ממה לבחור. הנה כל המשחקים הכי שווים שיוצאים החודש.

Sonic mania

אחרי כמה שנים של נסיונות כושלים למדי להביא את הקיפוד של SEGA לעולם המודרני של משחקי התלת מימד, Sonic Mania חוזר אל המקורות הדו מימדיים של הגיבור והוא משחק שמבוסס על המשחקים המקוריים בסדרה. המשחק יכלול שלבים חדשים לגמרי, וגם כמה שלבים מהמשחקים המקוריים, שישודרגו למראה מודרני של ימינו. המשחק ממשיך בעלילה את המשחק הוותיק Sonic & Knuckles ויכולים לשחק סוניק, טיילס או נאקלס.

Sonic Mania יצאו למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4, Xbox One וה- Switch ב-15 לאוגוסט.

Uncharted: The Lost Legacy

מה שהיה אמור להיות בתחילה חבילת הרחבה למשחק Uncharted 4, התפתח עם הזמן למשחק שלם בפני עצמו, שלא דורש את המשחק המקורי כדי לשחק בו. Uncharted: The Lost Legacy עוקב אחרי קלואי פרייזר, שהופיעה במשחקים הקודמים, שיוצאת לחפש בהרי הודו עוד כלי נשק עתיק ושווה ערך. אליה מצטרפת נאדין רוס, מהמשחק האחרון בסדרה, והשתיים מנסות להשיג את הנשק ולברוח מהודו תוך כדי מלחמת אזרחים. המשחק אמור להיות משחק מלא של ממש, והחברה אומרת שהוא ארוך לפחות כמו המשחק הראשון בסדרת Uncharted והמשחקיות דומה מאוד לשאר המשחקים בסדרה, כשהמשחק משתמש באותו מנוע גרפי של Uncharted 4.

Uncharted: The Lost Legacy יצא לקונסולת ה-PS4 ב-23 לאוגוסט.

Warriors All-Stars

המשחק הבא בסדרה האינסופית של משחקי ה-Warrior של חברת Tecmo הוא בעצם סוג של חיבור בין כל המשחקים של החברה. הוא כולל את אותה משחקיות של שאר המשחקים בסדרה, קרבות בסדר גודל ענק מול מאות אויבים בכל פעם, רק עם 27 דמויות מתוך הסדרות האחרות של החברה, כמו סדרת Atelier, סדרת Deception או סדרת Ninja Gaiden. אליהם גם יצטרפו 3 דמויות מקוריות שיוצרו עבור המשחק. כל דמות תהיה בעלת כוחות אחרים והמשחק הוא כולו משחק לשחקן אחד, ולא משחק מרובה משתתפים.

Warriors All-Stars יצא למחשב האישי ולקונסולת ה-PS4 ב-29 לאוגוסט.

Yakuza Kiwami

המשחק הראשון בסדרת משחקי Yakuza הארוכה, שהיא סוג של הגרסה היפנית לסדרת משחק GTA, מקבל החודש חידוש, 12 שנים אחרי שיצא לעולם, שייקרא Yakuza Kiwami. המשחק עוקב אחרי עלילותיו של קאזומה קיריו ברחובות טוקיו, כשהוא נקלע למלחמות פנימיות בין כנופיות ביאקוזה היפנית. המשחק יהיה די זהה למשחק המקורי מבחינת משחקיות ועלילה, עם שיפורים לגרפיקה בעיקר, אבל גם כמה שיפורים לעלילה כדי להפוך אותה למובנת יותר ומבלבלת פחות.

Yakuza Kiwami  יצא לקונסולת ה-PS4 ב-29 לאוגוסט.

Mario + Rabbids Kingdom Battle

שיתוף פעולה ראשון בין Ubisoft לנינטנדו הוליד את המשחק הזה, שבו מככבים גם מריו וגם הראבידס, הארנבים המטורללים של Ubisoft, במשחק שהוא באופן מפתיע במדי משחק תפקידים-אסטרטגיה בתורות, בסגנון Final Fantasy Tactics. המשחק, הראבידס משתלטים על העולם של מריו והנסיכה פיץ’, ומריו, יחד עם לואיג’י, הנסיכה, יושי ועוד ארבעה ראבידס “טובים” יוצאים להחזיר את הסדר לעולם. הראבידס הטובים הם גרסאות ראבידס של הדמויות עצמן, והקרבות נערכים בעזרת רובי לייזר.

Mario + Rabbids Kingdom Battle יצא לקונסולת ה-Switch ב-29 לאוגוסט.

Life is Strange: Before the Storm

משחק ההמשך לקווסט בפרקים Life is strange שיחולק הפעם ל-3 פרקים, הוא בעצם פריקוול למשחק המקורי. הוא מתרחש כשקלואי, הפעם הדמות הראשית המשחק, בת 16, 3 שנים לפני המשחק הקודם ולצערינו הוא אינו כולל מסע בזמן. במקום מערכת השינוי בזמן, קלואי יכולה להיעזר בשחקן כדי לצאת ממצבים מסוימים, אבל האפשרות הזו יכולה גם להחמיר את מצבה במקרים מסוימים.

Life is Strange: Before the Storm יצא למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4, Xbox One  ב-31 לאוגוסט.

תגובות

במאמר זה

נגישות