נינטנדו סוויץ' מכרה 4.7 מיליון יחידות ברחבי העולם

סוויץ' של נינטנדו כמעט והכפילה את המכירות שלה מאז הדו"ח הקודם בסוף חודש מרץ. בנוסף, Breath of the Wild ו-Mario Kart 8 מתחרים על תואר המשחק הנמכר ביותר

הקונסולה החדשה של נינטנדו, סוויץ', ממשיכה להימכר כמו לחמניות חמות ולא רק בתחומי ארץ השמש העולה – היום עדכנה חברת נינטנדו את נתוני המכירות באתר שלה וחשפה כי נכון לעד התאריך ה-30 ביוני, המכירות המצטברות של נינטנדו סוויץ' מיום השקתה הגיעו ל-4.7 מיליון מכשירים ברחבי העולם.

בנוסף, נינטנדו פרסמה גם את רשימת ארבעת הכותרים הנמכרים ביותר של הקונסולה עד לאותו תאריך. להלן הרשימה:

  1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild – כ-3.92 מיליון יחידות.
  2. Mario Kart 8 Deluxe – כ-3.54 מיליון יחידות.
  3. 1-2-Switch – כ-1.22 מיליון יחידות.
  4. ARMS – כ-1.18 מיליון יחידות.

יש לציין כי המשחק Splatoon 2 לא נכנס לדו"ח הרשמי של נינטנדו מאחר והוא הושק רק לאחרונה ב-21 ביולי, אך למי שבכל זאת מתעניין, לפי נתונים של אתרים שמכסים את נושא מכירות המשחקים ביפן, המשחק מכר בשבוע וקצת האחרונים בסביבות ה-650 אלף יחידות.

בסך הכל מדובר בקפיצה גדולה בנתוני המכירות מאז העדכון האחרון של נינטנדו בנושא ב-31 לחודש מרץ – באותה נקודת זמן סוויץ' מכרה רק כ-2.74 מיליון יחידות, מתוכן כ-600 אלף יחידות בתחומי יפן ו-1.2 מיליון יחידות ביבשת אמריקה. במלים אחרות, תוך פחות מחצי שנה בין הדו"ח הקודם לבין הנוכחי המכירות כמעט והכפילו את עצמן, עם תוספת של שתי מיליון יחידות.

מי שמעוניין לבדוק את הדו"ח המלא של נינטנדו, שמתייחס גם למכירות המצטברות של קונסולות נוספות שלה כמו ה-3DS וה-Wii U, יכול לעשות זאת בלינק הזה.

תגובות

במאמר זה

נגישות