יוצר משפחת סימפסון ופיוצ'רמה הכריז על סדרת אנימציה חדשה

סדרת האנימציה החדשה, שנקראת Disenchantment, תעלה לנטפליקס בשנה הבאה. העלילה תעקוב אחרי נסיכה שתיינית ושני חבריה בעולם פנטזיה אבסורדי

מאט גריינינג, היוצר של הסדרות משפחת סימפסון ופיוצ'רמה, הכריז על שיתוף פעולה חדש עם נטפליקס לפיו הוא יפיק עבור שירות התוכן סדרה חדשה בשם Disenchantment.

Disenchantment ("לא קסום" בתרגום חופשי לעברית) תהיה סדרת אנימציה שעלילתה תתרחש בעולם פנטזיה שנקרא Dreamland ("ארץ החלומות"). היא תעקוב אחרי ההרתפקאות והצרות של נסיכה שתיינית בשם בין (Bean), חברה העלף אלפו (Elfo) והשד שלה לוסי. השלישיה המוזרה הזו עתידה להיתקל ביצורים שונים ומשונים כמו טרולים, עוגים, הרפיות וגם בני אדם.

"בסופו של דבר", הסביר גריינינג, "Disenchantment תעסוק בחיים ומוות, אהבה וסקס, ואיך להמשיך לצחוק בעולם שמלא בסבל ואידיוטים על אף כל מה שהזקנים והקוסמים וכל השאר אומרים לך".

ברשימת המדבבים של הסדרה תמצאו את אבי ג'ייקובסון (בוג'ק הורסמן) בתור הנסיכה בין, שזה התפקיד הגדול הראשון שלה כמדבבת; נאט פאקסון בתור אלפו ואריק אנדריי בתור לוסי, שניהם עשו תפקידי אורח למיניהם באבא אמריקאי ואיש משפחה. עוד שמות מעניינים הם בילי ווסט וג'ון דימאג'יו, המדבבים של פריי ובנדר מפיוצ'רמה בהתאמה.

עושה רושם כי גריינינג חוזר לעבוד לא רק עם חלק מצוות המדבבים של פיוצ'רמה, אלא מעבר לכך – על האנימציה אחראי האולפן Rough Draft Studios, שהביא לנו את פיוצ'רמה. בקיצור, כל הסימנים מצביעים שהסדרה החדשה נמצאת בידיים טובות.

אמנם עוד אין תאריך מדוייק לעלייתה של Disenchantment בנטפליקס, אך בעיקרון היא מיועדת לשנת 2018 ותהיה מורכבת מעשרה פרקים.

תגובות

במאמר זה

נגישות