בשורה לגיימרים: מתחם המציאות הרבודה הגדול בארץ יפתח באוגוסט

מתחם מציאות רבודה חדש בשם Space Laser עתיד להיפתח בירושלים ובפתח תקווה, כאשר האחרון מתיימר להיות הגדול ביותר בארץ - 900 מטרים רבועים

סצינת משחקי המציאות המדומה והמציאות הרבודה ממשיכה להתפתח לאיטה בארץ. הפעם, חברה בשם Space Laser תפתח בקרוב את מה שמתיימר להיות מתחם המציאות הרבודה הגדול ביותר בישראל, שמימדיו עומדים על שטח של 900 מטרים רבועים.

מדובר בשני מתחמים של Space Laser שייפתחו בקרוב מאוד לציבור הרחב: הראשון, והגדול יותר מבין השניים, ייפתח באיזור תעשייה סגולה שבפתח תקווה. הסניף השני יפתח את שעריו בעמק רפאים שבירושלים. עם הזמן, סניפים נוספים של הרשת עתידים להיפתח ברחבי כל הארץ.

אירוע השקה מיוחד של הסניף בפתח תקווה יערך ב-7 באוגוסט, כאשר הכניסה בחינם אך מותנית בהרשמה מראש דרך האתר הרשמי, בו תוכלו למצוא פרטים נוספים על האירוע ועל הרשת עצמה.

המתחמים המדוברים יכללו כמה אטרקציות מעניינות עבור גיימרים כבדים ומזדמנים כאחד: הראשונה היא מבוך בו השחקנים יצטרכו להילחם במפלצות שיופיעו מולם במציאות רבודה; השניה היא זירת קרב בה שחקנים יוכלו להילחם אחד בשני; ובנוסף לשתי האטרקציות שהוזכרו מקודם, יהיו גם שישה מתחמי ארקייד שיכללו מעל ל-50 משחקים שונים לבחירתכם.

"אנו מביאים היום בשורה לחובבי הגיימינג ולכלל הציבור בישראל, עם מרכזי גיימינג משוכללים באיזור המרכז ובירושלים", אמר מנכ"ל Space Laser, מייק נקש. "רשת Space Laser מעניקה חוויה מהנה ומלהיבה, שמשלבת את כל עולמות הגיימינג במתחם אחד ענק, משוכלל עם האפקטים המתקדמים מסוגם בעולם המציע אטרקציות ובילוי לכל המשפחה".

3.8.17 עדכון:

ההשקה בפתח תקווה נדחתה לתאריך 21 באוגוסט.

https://www.youtube.com/watch?v=igJIgdqdq_M

 

תגובות

במאמר זה

נגישות