קאסט "המתים המהלכים" בסרטון מיוחד לכבוד הפרק ה-100

השחקנים מדברים על ההישג ועל הדרך שעשו עד לפרק ה-100 של המתים המהלכים, ומנצלים את ההזדמנות להודות למעריצים על תמיכתם הרבה בסדרה

העונה השמינית של המתים המהלכים תציין לא רק תפנית עלילתית שכל המעריצים חיכו שסוף-סוף תתממש בדמות המלחמה הגדולה נגד ניגן, אלא היא גם תציין את הפרק ה-100 של הסדרה. לכבוד ההישג המרשים, חסרי הקאסט של הסדרה התאספו יחד כדי לצלם סרטון מיוחד כדי לציין זאת.

הסרטון מתחיל עם נורמן רידס, שמגלם בסדרה את דריל, שמדבר על הדרך שעשה בסדרה בעוד מליסה מקברייד, שמגלמת את קרול, משתטה ברקע. לאחר מכן המצלמה עוברת אל אנדרו לינקולן, ומשם לסירוגין בין שאר השחקנים של המתים המהלכים כמו לורן כהן (מגי), צ'נדלר ריגס (קארל), דנאי גורירה (מישון), ג'וש מקדרמיט (יוג'ין) ועוד רבים אחרים שמבליחים לרגע על המסך.

שני פרטי טריוויה מעניינים שעולים במהלך הסרטון הם שהשחקנית אלנה מאסטרסון, שמגלמת את טרה, הייתה במקור מיועדת להופיע בשלושה פרקים בלבד בסדרה ואיכשהו זה התארך לשלוש עונות; ושמליסה מקברייד הייתה בטוחה שדמותה לא תשרוד בכלל את העונה הראשונה.

הקאסט ניצל את ההזדמנות להודות במהלך הסרטון לקהל המעריצים של הסדרה, שבלעדיו היא לא הייתה מגיעה כל כך רחוק. הסרטון משלב קטעים קצרים מפאנלים של המתים המהלכים מקומיק קון ואירועים אחרים, כמו כן גם כמה דוגמאות לקוספליי מושקעים במיוחד של מעריצים שהתחפשו לדמויות מהסדרה או לזומבים.

המתים המהלכים תחזור אל עונתה השמינית ב-22 באוקטובר. העונה הקודמת נגמרה בנקודה בה נפתחת באופן רשמי המלחמה בין אלכסנדריה, הגבעה והממלכה לבין הצבא של ניגן. תמונה ראשונה מתוך העונה החדשה פורסמה לפני שבועיים, בצירוף כמה פרטים מעניינים שהיה לשואוראנר של הסדרה, סקוט גימפל, להגיד עליה.

תגובות

במאמר זה

נגישות