וונדר וומן עוקף את דדפול בקופות ועוד היד נטויה

ההישגים האחרונים של וונדר וומן במכירות הבריגו את הסרט אל רשימת עשרת סרטי הקומיקס המכניסים ביותר. סרט ההמשך הבלתי נמנע יגיע ב-2019

אם עדיין חשבתם שהיקום הקולנועי של DC נידון לאבדון לאור תגובות הקהל והמבקרים כלפי יחידת המתאבדים ובאטמן נגד סופרמן, וונדר וומן מוכיח שוב שעוד לא הכל אבוד – לאחרונה הסרט עקף בקופות את דדפול ועוד היד נטויה.

לפי הנתונים מהאתר Box Office Mojo, כרגע וונדר וומן מוביל במכירת הכרטיסים על פני דדפול בהפרש יחסית קטן – הראשון צבר 788.6 מיליון דולר בקופות, בעוד ההכנסות של השני מסתכמות ב”רק” 783.1 מיליון דולר. כלומר, מדובר בהפרש של 5 מיליון דולר, שבסטנדרטים של הוליווד לא נחשב הרבה. אך סביר להניח שההפרש רק ילך ויגדל מאחר והסרט של וונדר וומן עדיין מופיע באקרנים, וכנראה שהוא פונה לקהל הרבה יותר גדול מאשר דדפול, שמדורג בארה”ב R (למבוגרים או בהשגחתם). הערכות של DC טוענות כי עד סוף השנה הוא יחצה את קו ה-800 מיליון דולר.

יש לציין כי על אף שהסרט עקף את דדפול בקופות, אין זה אומר בהכרח שהוא רווחי יותר. ההבדל נובע מכך שההפקה של דדפול הייתה זולה יותר באופן משמעותי – 58 מיליון דולר בלבד, לעומת 149 מיליון דולר שהושקעו בהפקת וונדר וומן, כלומר בערך פי 3 יותר כסף ממה שהושקע במתנקש המקשקש המפורסם.

ההישגים האחרונים של הסרט במכירות הכרטיסים הכניסו את וונדר וומן לרשימת עשרת סרטי הקומיקס המכניסים ביותר, על חשבון ספיידר-מן 2 של סם ריימי שהודח ממנה. לפחות ריימי יכול להתנחם בעובדה שהפרק הראשון בטרילוגיית ספיידר-מן שלו עדיין מככב ברשימה.

בכנס קומיק קון האחרון שנערך בסן דייגו אושר רשמי כי וונדר וומן 2 כבר נמצא בתהליכים, ושהשאיפה היא להוציא אותו לאקרנים ב-13 בדצמבר, 2019. גל גדות תחזור אל המסך עוד לפני זה במסגרת ליגת הצדק, שיוצא השנה ב-17 בנובמבר.

לא מבינים על מה כל המהומה? לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות