פרטים חדשים על העונה השישית של משחקי הכס

פורסם השם ותיאור הפרק הראשון של העונה החדשה. בנוסף, מייזי וויליאמס אומרת שהעונה השישית תכין את הקרקע לסוף הסדרה

כס הברזל, משחקי הכס

בדיוק שבועיים נותרו עד חזרתה של משחקי הכס אל המסך בעונתה השישית וזה הזמן להתחיל לחשוף עליה כמה פרטים מעניינים. אם אתם רוצים להימנע מספויילרים לעונה השישית לחלוטין, גם אם הם קטנים, אנו ממליצים לכם להפסיק לקרוא עכשיו.

לפי דיווח באתר Entertaiment Weekly, הפרק הראשון של העונה החדשה יענה לשם "האישה באדום" (The Red Woman). אנחנו משערים שהכוונה היא למליסנדרה מאחר והיא האישה הג'ינג'ית היחידה שנשארה בחיים. בינתיים.

בנוסף, מי שתהה מה עלה בגורלו של ג'ון סנואו יכול למצוא את התשובה בתיאור של הפרק, שמורכב משלושת המשפטים הבאים: "ג'ון סנואו מת. דנריס נפגשת עם אדם חזק. סרסי רואה שוב את בתה". מוזר שתיאור הפרק אינו מזכיר או מתייחס למליסנדרה בשום אופן.

מייזי מוסיפה שמן למדורה

השחקנית מייזי וויליאמס, שמגלמת בסדרה את אריה סטארק, תרמה גם היא את חלקה בחימום המעריצים לקראת העונה החדשה ופיזרה רמזים לגבי מה הולך לקרות בה. לדבריה, העונה השישית תכין את הקרקע לקראת קו העלילה האחרון שיסיים את הסדרה.

"העונה הזו מגניבה כי היא מאתחלת את לוח השחמט ודמויות מוצאות את עצמן עם שותפים חדשים", הסבירה מייזי במה שונה העונה הקרובה מקודמתה. "בשנה שעברה הדגש היה על 'עולמות מתנגשים'. השנה הכל ירגיש כמו סדרת דרמה שונה לחלוטין".

בעונה הקרובה, משחקי הכס תכסה את כל החומר שמופיע בסדרת ספרי שיר של אש ושל קרח מאת גורג' ר.ר. מרטין עליה היא מבוססת ואף תעקוף אותה, כך שהצופים והקוראים אינם יודעים מה עתיד לבוא. התוכן החדש מתואם עם הסופר, שבימים אלה שוקד על כתיבת הספרים השישי והשביעי בסדרה.

כרגע עוד לא ידוע כמה עונות נשארו למשחקי הכס. השמועות אומרות שרשת HBO שוקלת לחדש את הסדרה עד לעונה שמינית, אבל שום דבר עוד לא בטוח עד שנשמע איזו הודעה רשמית בנושא.

פרק הבכורה של העונה השישית ישודר ב-24 לחודש.

תגובות

במאמר זה

נגישות