שמועה: סרט חדש של טומב ריידר יצא ב-2017

הטענות שפורסמו ברשת אומרות שהסרט יגיע לקולנוע בשישי באוקטובר, 2017. הנה כל מה שאנחנו יודעים על האתחול הקולנועי עד כה

לפי שמועה חדשה שמסתובבת ברשת, המותג טומב ריידר יחזור לקולנוע עם סרט חדש שיאתחל את הסדרה בשישי באוקטובר, 2017.

את הדיווח הראשוני בנושא פרסם האתר Heroic Hollywood. הוא מבסס את טענתו על העובדה שלפני חודש בדיוק שריינה חברת Warner Bros את הדומיין www.thetombraidermovie.com (אל תטרחו ללחוץ, הלינק אינו מוביל לשום מקום). כמו כן, אחרי שינויים בלוח יציאת הסרטים של החברה לשנתיים הקרובות, התאריך המדובר מסומן תחת הכותרת סרט ללא שם (Untitled Event Film). כלומר, כנראה שמדובר בסרט שעוד לא הוכרז באופן רשמי.

שוב, חשוב לציין שמדובר בשמועה בלבד ועד ש-Warner Bros לא יתייחסו לעניין בהודעה רשמית, מומלץ לקחת את הדברים בעירבון מוגבל.

בחודשיים האחרונים אנחנו שומעים הרבה על אתחול אפשרי של טומב ריידר לקולנוע. דייזי רידלי, השחקנית הכוכבת שפרצה אל חיינו בזכות מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר, הודתה שלפני חודש ניהלו איתה דיונים לגבי האפשרות שהיא תיכנס לדמותה של לארה קרופט, הדמות הראשית בטומב ריידר. אמנם לא ידוע מה עלה בגורל אותן שיחות והאם השחקנית הגיעה לאיזשהו הסכם עם ההפקה, אבל בזמנו שמרה רידלי על אופטימיות בנושא ואמרה "אני מחכה שמישהו יגיד לי 'אני רוצה אותך, בואי נעשה את זה'".

לארה קרופט הקולנועית החדשה תהיה מבוססת על הגרסה של הדמות במשחק האחרון, שגם אתחל מחדש את המותג כולו. הפעם הקודמת שראינו את לארה קרופט בקולנוע היא גולמה על ידי אנג'לינה ג'ולי בשני סרטים שיצאו ב-2001 ו-2003.

עוד כמה פרטים שאנחנו יודעים הם שעל מלאכת הבימוי יופקד על הבמאי הנורווגי רואר אוטאוג (Roar Uthaug), שככל הנראה זה יהיה הפרוייקט ההוליוודי הראשון שלו. בין כותבי התסריט לסרט החדש של טומב ריידר תוכלו למצוא את הוק אוסטבי (Hawk Ostby) ואת מארק פרגוס (Mark Fergus), שכתבו את הסרט הראשון בסדרת איירון מן.

תגובות

במאמר זה

נגישות