דייוויד הייטר מצטרף לפרוייקט מעריצים של MGS

הפרוייקט יאפשר לשחקנים לסייר בחופשיות בין מקומות מפורסמים מסדרת המשחקים Metal Gear Solid. יגיע למחשב ולפלטפורמות שונות של מציאות מדומה

דיוויד הייטר (David Hayter), שמוכר בעולם הגיימינג בעיקר בזכות היותו המדובב של סוליד סנייק, הדמות המרכזית בסדרת משחקי Metal Gear Solid, מצטרף לפרוייקט מעריצים שנקרא VR Museum.

VR Museum הוא פרוייקט מעריצים שיאפשר לשחקנים לסייר באופן חופשי במקומות מפורסמים שהופיעו לאורך הסדרה.  כדי למנוע בעיות של זכויות יוצרים מול החברה שפיתחה את המשחקים במקור, קונאמי, המעריצים שלוקחים חלק בפרוייקט יצטרכו לצייר ולעצב את כולם בכוחות עצמם מאפס.

כרגע לא ברור מה יהיה תפקידו של הייטר במסגרת הפרוייקט ורק נכתב שהוא מעורב בו. לאור קשת הכישורים של הייטר, הניחושים הנפוצים בקשר לחלקו במאמץ הם צורה כזו או אחרת של קריינות ברקע.

פיצוי על ביטולו של Shadow Moses?

VR Museum נוצר על ידי אותה קבוצת מעריצים שניסתה לפתח את Shadow Moses, גרסה משודרגת גרפית של משחק מטאל גיר סוליד המקורי ל-PS1 אבל עם המנוע של Unreal Engine 4. לצערינו, קונאמי לא אהבה את הרעיון שמישהו יפתח משחק עצמאי ובלתי רשמי שקשור לאחד המותגים החזקים ביותר שלה, אז היא שלחה לאותם מעריצים חרוצים אזהרה מפורשת לחדול או שתנקוט בצעדים משפטיים נגדם. התוצאה הייתה, כמובן, ביטולו לאלתר של פרוייקט המעריצים המדובר.

הפרוייקט אמור להגיע אל המחשב אבל יהיה זמין גם לפלטפורמות שונות של מציאות מדומה, מה שאומר שתוכלו לבחון כל פרט ופרט בו מעיניכם אם אתם מחזיקים באוקולוס ריפט או מוצר דומה. יהיה ניתן להוריד אותו בחינם החל מחודש מאי הקרוב, כמובן בתנאי שהצוות המשפטי של קונאמי לא יתקע שוב מקלות בגלגלים. מידע נוסף על הפרוייקט ניתן לקרוא דרך עמוד הפייסבוק שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות