טריילר משחקיות של דום הבא ייחשף בסוף השבוע הקרוב

המשחק הבא של דום, שנקרא Doom Eternal, ידגים את המשחק בטריילר משחקיות במסגרת כנס QuakeCon השנתי. וגם: מה אנו יודעים על המשחק עד כה?

דום איטרנל Doom Eternal

אם גם אתם נמנים בין אוהבי סדרת משחקי דום ומחכים בקוצר רוח למשחק הבא בסדרה, שנקרא Doom Eternal, יש לנו חדשות משמחות עבורכם – טריילר משחקיות ראשון של המשחק עתיד להיחשף בסוף השבוע הקרוב.

הצהרה זו פורסמה בחשבון הטוויטר הרשמי של דום. על פי הציוץ, הטריילר ישודר ב-10 באוגוסט ויועבר בשידור חי במעין "הקרנת בכורה" למי שעוקבים אחרי הערוץ. תאריך זה לא נבחר באופן אקראי, אלא כי כנס QuakeCon השנתי יתקיים השנה ב-9 באוגוסט עד ה-12 בדאלאס, טקסס.

ההכרזה הראשונה על המשחק הבא בסדרת דום נעשתה בחודש יוני הקודם במסגרת כנס E3 שנערך השנה. ממה שאנו יודעים עד כה, Doom Eternal צפוי להוסיף לשחקן סוגים חדשים של מפלצות מהגיהנום, כמו כן ארסנל כלי נשק מורחב להילחם בהן. בנוסף, נרמז כי לפחות חלק מעלילת המשחק תתרחש על כדור הארץ, מה שנשמע די מגניב.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו תאריך מדוייק מתי המשחק יגיע אל החנויות, אבל כן ידוע כי השאיפה היא להשיק אותו בשנת 2019 לאקס בוקס 1, פלייסטיישן 4 ולמחשב.

תגובות

במאמר זה

נגישות