שמועה: נחשף הנבל המרכזי של הסרט הבלש פיקאצ'ו

זהותו של אחד מהנבלים בסרט הבלש פיקאצ'ו אמורה הייתה להישמר בסוד ולהפתיע את הצופים, אך לפי השמועה המידע דלף לרשת בימים האחרונים. זהירות, ספויילרים!

הבלש פיקאצ'ו

סרט הלייב אקשן הרשמי הראשון של המותג פוקימון נמצא במרחק חודשים ספורים בלבד מלהגיע אל בתי הקולנוע, אך האם, לצערה הרב של ההפקה, דלף החוצה אחד הסודות השמורים ביותר של הסרט? על פי השמועה, הנבל המרכזי של הבלש פיקאצ'ו נחשף בטרם עת מאחר והוא היה אמור להיות הפתעה עבור הצופים.

דיווח זה מגיע במקור מהאתר We Got This Covered, אך מאחר ומדובר בשמועה אנו ממליצים לקחת את הדברים בעירבון מוגבל עד לקבלת תגובה רשמית בנושא או עד שהסרט יגיע לאקרנים.

מכאן והלאה צפויים ספויילרים לסרט, המשך הקריאה הוא על אחריותכם!

על פי השמועה, עלילת הבלש פיקאצ'ו תעסוק בשני נבלים מרכזיים – האחד הוא נבל אנושי שזהותו איננה ידועה לנו כרגע והשני הוא פוקימון ייחודי שמוכר לכולנו – מיוטו, הנבל מסרט האנימציה באורך מלא הראשון של פוקימון. בנוסף, לפי הדיווח הנבל האנושי שואף לשלוט בכוחו של מיוטו והסרט יציג את סיפור קורותיו של פוקימון זה. בין אם מידע זה נכון ובין אם לא, עצם המחשבה על אפשרות לראות את מיוטו על המסך הגדול בלייב אקשן היא בהחלט מרגשת ומסקרנת.

שמועה נוספת באותו נושא, הפעם מהאתר CBR, אומרת כי וורנר ברוס כבר עובדים על סרט המשך של הבלש פיקאצ'ו וגם בו יהיה למיוטו תפקיד מרכזי.

הסרט הבלש פיקאצ'ו יגיע אל בתי הקולנוע בחודש מאי הקרוב בכיכובם של ג'אסטיס סמית', קתרין ניוטון וראיין ריינולדס (דדפול). ריינולדס מדבב את פיקאצ'ו, שמצטרף למסע החיפושים לצד הפרוטגוניסט האנושי אחרי אביו אשר נעלמו עקבותיו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות