העולם של סרטי בלייד ראנר ימשיך להתפתח בקומיקס חדש

סדרת הקומיקס החדשה של בלייד ראנר תצא תחת ההוצאה לאור Titan ותהווה המשך ישיר לעלילת סרט ההמשך שיצא לקולנוע בשנה שעברה, בלייד ראנר 2049

מעריצי בלייד ראנר המקורי חיכו קרוב ל-35 שנים כדי שיצירת המד"ב תחזור עם סרט המשך אל המסך הגדול, אך עושה רושם שהפעם הם יצטרכו לחכות הרבה פחות זמן בשביל טעימה נוספת מהעולם הזה – ההוצאה לאור Titan הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת ההפקה Alcon Media Group, שעומדת מאחורי סרט ההמשך בלייד ראנר 2049, במטרה להוציא סדרת קומיקס שתמשיך את עלילות אותו עולם דיסטופי.

על פי הידיעה, שפורסמה במקור באתר Entertainment Weekly, עלילת סדרת הקומיקס החדשה תמשיך מאותה נקודה בה הסתיים בלייד ראנר 2049. זו תהיה אדפטציית הקומיקס הראשונה של המותג מאז 1982, אז יצאה לאור גרסת קומיקס של הסרט המקורי משנות השמונים.

מי שיעמדו מאחורי אדפטציית הקומיקס הנוכחית של המותג הם היוצרים ניק לנדאו (Nick Landau) וויויאן צ'אונג (Vivian Cheung), שפרסמו הודעה משותפת בנושא בזו הלשון:

"אנו מתרגשים במיוחד לפרסם ספרי קומיקס של בלייד ראנר. העולם של בלייד ראנר עוד בקושי נחקר. יש בו עוד המון. זה כבוד להפיח חיים בעולם הזה בדרכים חדשות ועבור קהל חדש, ולחשוף עלילות חדשות מהעולם הזה שעוד לא נראו לפני".

 

הודעה זו מעט מפתיעה מאחר והביקורות כלפי סרט ההמשך היו מעורבות, אך כנראה שאהבת הקהל למותג היא זו שהכריעה את הכף. מי אמר שאין הפתעות טובות בחיים?

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד חסרים לנו פרטים חשובים רבים כמו תאריך הנחיתה של גיליון הקומיקס הראשון בסדרה על מדפי החנויות, כמה גיליונות עתידים לצאת לאור והאם יופיעו בו דמויות מוכרות מתוך הסרטים. כמובן שנעדכן ברגע שנדע פרטים נוספים בנושא.

לחצו כאן לקריאת הביקורת שלנו על סרט ההמשך בלייד ראנר 2049.

תגובות

במאמר זה

נגישות