היפה והחיה: תמונות חדשות מתוך סרט הלייב אקשן

התמונות החדשות שפורסמו מתוך עיבוד הלייב אקשן של "היפה והחיה" מציגות לנו את שעוני, הפמוט לומייר, הצייד גסטון ועוזרו הנאמן לה-פו

דיסני ממשיכה עם עיבודי הלייב אקשן לקלאסיקות שלה מן העבר במלוא המרץ. אחרי מליפיסנט וספר הג'ונגל, באביב הקרוב יגיע תורה של האגדה היפה והחיה לחזור אל המסך הגדול. שתי תמונות חדשות מהסרט התגלגלו אל הרשת ונותנות לנו טעימה קטנה ממה שצפוי להיות בו.

התמונה הראשונה מציגה כיצד נראות הדמויות של שעוני ושל הפמוט לומייר בלייב אקשן, שאותם ידבבו איאן מק'קלן (גנדלף בטרילוגיות שר הטבעות וההוביט) ויואן מקגרגור (אובי וואן קנובי בטרילוגיה השניה של מלחמת הכוכבים) בהתאמה.

beauty1

התמונה השניה צולמה מתוך מה שנראה כמו סט של סצינה בפאב. על אף שהוא פונה עם הגב אל המצלמה קשה שלא לזהות את הצייד גס הרוח גסטון לפי החליפה האדומה הבולטת שלו. הוא יגולם על ידי לוק אוונס (דרקולה: ההתחלה). מולו עומד מי שנראה כמו לה-פו, עוזרו הנאמן של גסטון, שמגולם על ידי ג'וש גאד (המדבב של אולף מלשבור את הקרח).

beauty2

הסרט יספר מחדש את סיפור האהבה בין היפה לבין החיה, או ליתר דיוק סיפור תסמונת שטוקהולם שמתפתח בין השניים אם נרשה לעצמנו לשים בצד לרגע את הפוליטיקלי קורקט. אמה ווטסון (הרמיוני בסדרת סרטי הארי פוטר) תככב בתפקיד בל יפת התואר והשחקן דן סטיבנס (אחוזת דאונטאון) יגלם את החיה עם לב הקרח שצריך ללמוד לאהוב אם ברצונו לחזור אל צורתו האנושית המקורית.

סרט הלייב אקשן של היפה והחיה יגיע אל אולמות הקולנוע בישראל ב-23 במרץ, 2017. עד עכשיו ראינו רק טיזר קטנטן ממנו שסיפק בעיקר אווירה כללית, ואנחנו באמת מצפים לראות בהקדם את הטריילר המלא שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות