אלים אמריקאים עונה 2: נחשפו טריילר ראשון ותאריך

לפי הטריילר, עושה רושם שעלילת אלים אמריקאים עונה 2 תנוע בין כמה תקופות לאורך ציר הזמן ההיסטורי כמו המערב הפרוע וגרמניה הנאצית. וגם: מי מצטרף לקאסט?

אלים אמריקאים עונה 2

חברת הכבלים Starz פרסמה טריילר רשמי ראשון של אלים אמריקאים עונה 2. הטריילר, שאורכו כמעט שתי דקות, כולל גם את תאריך עליית העונה השניה לשידור – 10 במרץ 2019.

ממה שניתן להסיק מצפייה בטריילר, העלילה תנוע בין כמה נקודות זמן לאורך ההיסטוריה כמו התקופה הפרה-היסטורית, המערב הפרוע, שנות ה-30 של עליית המפלגה הנאצית בגרמניה ועוד.

מבחינת הקאסט, ריקי וויטל ימשיך לגלם את הדמות הראשית שאדו מון ואיאן מק'שיין ימשיך לגלם את מר וונסדיי המסתורי. שחקנים נוספים שממשיכים על הסט של אלים אמריקאים עונה 2 הם קריספין גלובר בתפקיד מר עולם ואמילי בראונינג בתפקיד לורה מון.

פנים חדשות שאמורות להצטרף לעונה זו הן של סאקינה ג'פרי בתפקיד מאמא-ג'י, דין ווינטרס בתור Mr. Town, דברי ג'ייקובס בתפקיד Sam Black Crow וקאיון קים (Kahyun Kim) כניו מדיה.

הסדרה אלים אמריקאים מבוססת על ספרו של ניל גיימן בעל אותו שם. היא מספרת על שאדו מון, אסיר משוחרר ששירותיו נשכרים על ידי מר וונסדי. על ידי דחיפה מצידו של האחרון, שאדו מון מוצא את עצמו מעורב בעולם של אלים עתיקים וחדשים ובמלחמה שביניהם.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על העונה הראשונה של אלים אמריקאים.

תגובות

במאמר זה

נגישות