מיקרוסופט לגיימרים: עזרו לנו לשפר את ווינדוס 10

מיקרוסופט יצרה סקר פתוח בו גולשים יכולים להציע רעיונות ולהצביע לאלה שמצאו חן בעיניהם במטרה לשפר את ווינדוס 10 עבור הגיימרים

ווינדוס 10

מיקרוסופט, המפתחת של מערכת ההפעלה הידועה ווינדוס, פתחה סקר מיוחד בו היא שואלת את הגיימרים כיצד לדעתם ניתן לשפר את ווינדוס 10.

הסקר של מיקרוסופט מתמקד בשלוש שאלות מרכזיות:

  1. מה אתם רוצים שווינדוס 10 תעשה (או תחדל לעשות) בזמן שאתם משחקים?
  2. מה ווינדוס 10יכולה לעשות כדי לייעל את חוויית המשחק?
  3. אילו פיצ'רים אחרים שקשורים לגיימינג הייתם רוצים לראות בווינדוס?

מדובר בסקר פתוח שבמסגרתו כל גולש יכול להעלות רעיון משלו, כמובן כל עוד הוא מציע ביקורת בונה וברורה, והרעיונות מתפרסמים אונליין כדי שגולשים אחרים יוכלו להצביע לרעיונות שהכי מצאו חן בעיניהם.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, שני רעיונות תפסו את המקומות הראשונים בסקר בפער ניכר מהאחרים: הרעיון במקום השני, שקיבל עד כה 2,679 קולות, מבקש ממיקרוסופט ליצור גרסה ייעודית של ווינדוס 10 לגיימרים; והרעיון המוביל של הסקר עם 4,154 קולות מבקש אפשרות לכבות תהליכים לא נחוצים של ווינדוס במהלך המשחק, מה שיכול לשחרר לא מעט זיכרון פנימי יקר לשימוש. רעיונות נוספים שעלו התמקדו בעיקר באפשרויות שונות לתפעל את ווינדוס 10 באמצעות השלט של האקס בוקס.

סקר זה מצטרף לרשימה מכובדת של סקרים שמיקרוסופט מפנה כלפי הגיימרים בזמן האחרון בנושאים שונים כמו שיפורים בדף הפרופיל לגיימר, ייעול האפליקציה של קונסולת האקס בוקס למכשירים ניידים ועוד. את רשימת הסקרים הפעילים המלאה של מיקרוסופט תוכלו למצוא בקוביה בצד ימין של כל סקר.

תגובות

במאמר זה

נגישות