נטפליקס מפתחת סדרת אימה של "האויב שבפנים"

בנטפליקס מבטיחים כי הגרסה שלהם של "האויב שבפנים" תיצמד יותר לחומר המקור ותעמיק את המיתולוגיה שמציגה סדרת המשחקים המקורית של קאפקום

האויב שבפנים

סיבה למסיבה או סיבה לדאגה? האתר Deadline מדווח כי נטפליקס מתכננת סדרה אימה חדשה של האויב שבפנים בשיתוף פעולה עם חברת ההפקה הגרמניתשמחזיקה בזכויות על הסרטים שיצאו תחת המותג, Constantine Film.

סרטי האויב שבפנים מבוססים, ברמה כזו או אחרת, על סדרת משחקי הפעולה המפורסמת Resident Evil של חברת קאפקום. בגדול, היא מספרת על אפוקליפסת זומבים ומוטציות למיניהן שפורצת בעקבות ניסוי שמשתבש. את הסרטים ביים פול אנדרסון ואת הדמות הראשית גילמה מילה גובוביץ'. השניים לקחו את החופש היצירתי שלהם קצת רחוק מדי והצליחו לעצבן מעריצים רבים כאשר הסרטים התרחקו רבות מהמקור אחרי שני הסרטים הראשונים. סך הכל הוציאו השניים שישה סרטים, הראשון בשנת 2002 (טריילר למטה) והאחרון שבהם בשנת 2017.

נטפליקס מבטיחה לתקן את הטעות שעיצבנה כל כך הרבה מעריצים של המותג ואומרת כי הסדרה שלה תיצמד יותר אל חומר המקור. מבחינת העלילה, כל מה שאנחנו יודעים הוא שהיא תתחלק בין שתי נקודות זמן – האחת אחרי שאפוקליפסת הזומבים פורצת והשניה לפני כן בתוך תאגיד אמברלה, יוצרת הוירוס הנוראי. בנוסף, נאמר כי הסדרה תעמיק את המיתולוגיה של המשחקים המקוריים ותכלול הפתעות אותן יוכלו לזהות המעריצים הכבדים יותר.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע לנו לגבי תאריך או ליהוקים. הפרויקט נמצא בשלבים ראשוניים של טרום הפקה ושתי החברות מחפשים שואוראנר שיסכים לקחת לידיו את ההגה. נעדכן אתכם ברגע שנדע פרטים נוספים בנושא. מה שבטוח – יהיו שם המון זומבים!

תגובות

במאמר זה

נגישות