פחמן משודרג עונה 2 מקבלת תאריך יציאה בנטפליקס

ציוץ בחשבון הטוויטר הרשמי של הסדרה חושף כי פחמן משודרג עונה 2 תגיע אל מנויי נטפליקס בסוף החודש הבא וכולל סרטון אנימציה עם הלוגו החדש

פחמן משודרג עונה 2

יש כאלה שחושבים שהיא אדירה, אחרים מצאו אותה משעממת, אבל בכל אופן היא חוזרת אל המסך – פחמן משודרג עונה 2 תגיע אל מנויי נטפליקס בחודש הבא ב-27 בפברואר.

ההודעה על תאריך היציאה של העונה החדשה נעשתה באמצעות חשבון הטוויטר הרשמי של הסדרה, בציוץ שמציין את המועד בצירוף של סרטון אנימציה קצר.

הסרטון המצורף אינו מראה אפילו פריים אחד מהעונה החדשה אז אל תפתחו ציפיות. מה שכן רואים זה אנימציה של הלוגו החדש בצירוף הספרה 2 בשם של הסדרה.

פחמן משודרג עונה 2 הוכרזה עוד ביולי 2018, כמה חודשים בלבד לאחר יציאת העונה הראשונה של הסדרה. על אף זאת, מאז ההפקה שמרה על שקט יחסי לגבי העונה החדשה עם טפטוף קל פה ושם של מידע כדי לא לאבד את העניין של הקהל.

למיטב ידיעתנו, עלילת פחמן משודרג עונה 2 תתמקד בחייל קומנדו בשם טקשי קובקס (Takeshi Kovacs) בכיכובו של אנתוני מאקי (פאלקון מהיקום הסינמטי של מארוול). הוא יוצא למסע של מאות שנים וכוכבים במטרה למצוא את אהובתו קוולקריסט פלקונר (Quellcrist Falconer), שהופיעה כבר בעונה הראשונה של הסדרה. רמז חדש מוביל את החיפוש חזרה אל כוכב הבית שלו, שם הוא גם יאלץ להתמודד עם עברו המדמם ומוצא את עצמו מעורב בחקירה של סדרת מעשי רצח ברוטליים.

תגובות

במאמר זה

נגישות