וונדהויז'ן ופאלקון וחייל החורף מקבלים פוסטרים חדשים

הפוסטרים החדשים של שתי סדרות אלה, שעתידות להיות תוכן בלעדי לשירות הסטרימינג דיסני פלוס, נצפו במהלך כנס D23 שהסתיים לאחרונה

וונדהויז'ן

אמנם כנס D23 של דיסני כבר הסתיים אך הידיעות על התכנים שנחשפו בו ממשיכות לזלוג לאיטן לרשת. הפעם מדובר בפוסטרים לשתי סדרות של מארוול, וונדהויז'ן ופאלקון וחייל החורף, שעתידות להיות זמינות באופן בלעדי בשירות הסטרימינג של דיסני פלוס.

בפוסטר של פאלקון וחייל החורף רואים את סבסטיאן סטן בשיער קצר לצד אנתוני מאקי עם מה שנראה כמו גרסה משלו לחליפה של קפטן אמריקה, לפחות לפי בחירת הצבעים הפטריוטית אך שום דבר אינו בטוח. הסדרה אמורה להיות זמינה בפלטפורמה שנה הבאה במהלך עונת הסתיו של 2020.

הפוסטר השני והיותר, בואו נגיד, מעניין ומעלה תהיות, הוא של וונדהויז'ן, שמציג את שתי הדמויות כחלק בסלון הבית כחלק מסיטקום בסגנון שנות ה-50. חדי האבחנה שביניכם בוודאי יבחינו שהטלוויזיה בחדר זוהרת באור אדום, סימן ההיכר של וונדה כאשר היא משתמשת בכוחה. אמנם מקור התמונה הוא אנדי פארק, מנהל המחלקה הויזואלית של אולפני מארוול (Director of Visual Development), אבל נכון לכרגע לא ברור האם זו בדיחה או פוסטר שאמור לשקף אלמנט אמיתי בעלילה. בכל אופן, הפקת וונדהויז'ן אמורה לצאת לדרך בסתיו 2020, אז אל תצפו לראות את התוצר המוגמר לפני 2021.

לסיום, נציין כי דיסני הכריזה לאחרונה על מבצע הזמנה מראש לפיו מי שיתחייב למנוי של 3 שנים ישלם 4 דולרים לחודש בלבד במקום 6.99 דולרים בעת ההשקה, הנחה מצטברת שיכולה לחסוך למנויים עד 23 דולר לשנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות