כל ההכרזות והעדכונים החמים מכנס D23 של דיסני

תאריך יציאה לפנתר השחור 2, פוסטר רשמי לסרט הבא של מלחמת הכוכבים, תמונה ראשונה מתוך קרואלה עם אמה סטון ועוד - כל מה שחם מ-D23

בסוף השבוע האחרון נערך D23, הכנס השנתי של דיסני בו מוצגות כל התכניות העתידיות לשנים הקרובות. במקרה ועשיתם משהו פרודקטיבי יותר מלהיות דבוקים מול המסך, ריכזנו עבורכם את כל העדכונים המעניינים ביותר כדי שלא תפספסו שום דבר.

פוסטר של The Rise of Skywalker

הבמאי ג'יי ג'יי אברהמס עלה לבמאי יחד עם הקאסט של The Rise of Skywalker, הסרט האחרון בטרילוגיית סרטי מלחמת הכוכבים הנוכחית, והציג פוסטר ראשון של הסרט. בפוסטר ניתן לראות את הדמויות ריי וקיילו רן נלחמות זו בזו כאשר ברקע דמות נוספת, כנראה הקיסר פלפטין, משירה מבט אל הצופה.

קיט הארינגטון מצטרף להנצחיים

עושה רושם שקיט הארינגטון אינו מבזבז זמן אחרי שמשחקי הכס הגיעה לסיומה ועובר בזריזות אל הפרוייקט הגדול הבא – הנצחיים, אחד מהסרטים העתידיים ביקום הקולנועי של מארוול. את הסט הוא חולק עם ריצ'רד מאדן וגמה צ'אן. הארינגטון יגלם את הדמות דן וויטמן וגמה צ'אן את הדמות סרסי. תאריך יציאה לקולנוע: 6 בנובמבר.

טיזר של האלמנה השחורה

רבים מאיתנו מחכים לסרט הסולו של האלמנה השחורה בכיכובה של סקרלט ג'והנסון. ב-D23 הציגו טיזר קצרצר במיוחד של 5 שניות בלבד. אמנם אי אפשר ללמוד ממנו משהו דרמטי על הסרט, אבל כן אפשר להבין שהולך להיות בו אקשן. המון אקשן.

תאריך יציאה להפנתר השחור 2

נשיא אולפני מארוול, קווין פייגי, עלה על הבמה כדי להכריז שני דברים: הראשון הוא שראיין קוגלר חוזר לביים את הפנתר השחור 2, והשני הוא תאריך היציאה של הסרט לאקרנים – 6 במאי 2022, שזה אומר המתנה של עוד קרוב ל-3 שנים עד הביקור הבא שלנו בווקאנדה.

תמונה ראשונה של קרואלה

דיסני מנסה לשחזר את ההצלחה של מליפיסנט ומנסה לספק סיפור רקע ל-101 כלבים דלמטים דרך עיניה של קרואלה דה-ויל בכיכובה של אמה סטון. במהלך כנס D23 פורסמה תמונה ראשונה מתוך הסרט, בה קרואלה נראית מחזיקה שלושה כלבים דלמטיים ומאחוריה שני הבריונים שעובדים עבורה. בין אם הסרט יצליח ובין אם לא, מה שבטוח הוא שיהיו בו המון כלבים.

קרואלה
אמה סטון בתפקיד קרואלה (Courtesy of Disney)

פיקסאר נכנסת לנשמה

אחרי שעשתה את הטייק שלה בחקר הרגש האנושי עם הקול בראש מנסה פיקסאר בסרטה הבא לעסוק בשאלות קיומיות יותר – מה זה נשמה ומדוע אנו כאן? במהלך הכנס קיבלנו כמה תמונות סטילס מתוך הסרט Soul, עליו היא עובדת במקביל לסרט האנימציה Onward. אגב, האחרון קיבל תמונה חדשה של שתי הדמויות הראשיות ככל הנראה מסתבכות עם כוחות שאינן מכירות.

Onward (Courtesy of Pixar)

עדכונים נוספים שראויים לציון:

  • כריסטינה אגילרה ביצעה גרסת פופ משלה לשיר השתקפות מהסרט מולאן. בנוסף, הוקרנה סצינת השדכנית מעיבוד הלייב אקשן.
  • דיסני הכריזה בקצרה על סרט חדש בשם הדרקון האחרון.
  • טום הולנד אמנם עלה לבמה כדי לקדם את הסרט Onward בו הוא מדבב, אך לא התייחס למשבר בין דיסני לסוני.
  • בפאנל של לשבור את הקרח 2 הקאסט עלה לבמה כדי לבצע שיר אחד ששמו עוד לא ידוע.
  • הוקרנה סצינה מסרט ההמשך של מליפיסנט בו הנסיכה אורורה מכריזה על אירוסיה לנסיך פיליפ, והדמות של אנג'לינה ג'ולי אינה מעכלת היטב את הידיעה הזו.

תגובות

במאמר זה

נגישות