וורלד אוף וורקראפט קלאסיק פותח את שעריו וההתנפלות בעיצומה

אמש בשעות הקטנות של הלילה נפתחו שרתי וורלד אוף וורקראפט קלאסיק, גרסה של משחק התפקידים ללא ההשפעות של חבילות ההרחבה השונות

וורלד אוף וורקראפט קלאסיק

משחק התפקידים ההמוני וורלד אוף וורקראפט קלאסיק פתח היום את שעריו. מדובר בשורה של שרתים ייעודיים שמאפשרים לשחקנים לחזור לגרסת המשחק משנת 2006. המשמעות היא ששחקנים שרוצים ליהנות מהמשחק ללא ההשפעות של חבילות ההרחבה הרבות שנוספו לו לאורך השנים יכולים להתחבר לשרתים הללו. כל מי שמחזיק במנוי חודשי פעיל יכול ליצור דמות ולשחק עליהם.

הרעיון לפתיחת שרת נקי מחבילות הרחבה, או כפי שהוא מכונה "ונילה", הגיע מהשחקנים עצמם שביקשו זאת במקום שיאלצו לשחק על שרתים פיראטיים. חברת בליזארד נעתרה לבקשה גם כדי לרצות את המעריצים אך גם בשביל להילחם בשרתים הפיראטיים, תופעה שהחברה נלחמת בה עוד מהיום הראשון לקיומו של המשחק. התוצאה היא וורלד אוף וורקראפט קלאסיק.

הציפייה לגרסה הנוסטלגית הייתה כה גדולה עד שמיד עם פתיחת השרתים נרשם עומס עצום עליהם ושחקנים רבים מצאו את עצמם עומדים לפחות 10 דקות בתור רק כדי להיכנס. גם מי שהצליח בסופו של דבר להיכנס לשרת מצא את עצמו לתדהמתו הרבה עומד בתור ארוך עד גיחוך להשלמת קווסטים כבר ברמות ההתחלתיות של המשחק.

תור של וורלד אוף ווראקאפט קלאסיק (תמונה: קבוצת הפייסבוק World of Warcraft Israel)

כמובן שבליזארד עצמה לא נתנה לכל המאורע לעבור לה מתחת לראדר והפיקה סרטון קצר כדי לחגוג את ההשקה ואת חגיגות יום הולדת 15 של המשחק.

בנימה אישית יותר, אני שמח לראות שבליזארד מאפשרת לשחקנים לחזור אל הגרסה הקלאסית של וורלד אוף וורקראפט שיש לה פינה חמה אצלי בלב. הייתי מצטרף לחגיגה אילולא זה היה חור שחור כיפי לזמן פנוי. מניסיון.

תגובות

במאמר זה

נגישות