סרט ההמשך של "הנוסע השמיני: קובננט" כבר בתהליכים

הבמאי של "הנוסע השמיני", רידלי סקוט, חשף בראיון כי הוא כל כך בטוח בהצלחתו של הסרט עד שהתסריט לפרק ההמשך כבר כתוב ומוכן להפקה

אמנם הסרט הבא בסדרת הנוסע השמיני, שנקרא הנוסע השמיני: קובננט (באנגלית Alien: Covenant או בתרגום ישיר לעברית הנוסע השמיני: הברית), עוד לא יצא אפילו אל האקרנים, אבל יש מי שחושב כבר צעד קדימה – מתברר כי התסריט לסרט ההמשך כבר מוכן ורק מחכה שיפיקו אותו.

עובדה זו נחשפה במסגרת ראיון עם במאי הסרט, רידלי סקוט, שפורסם באתר Sydney Morning Herald. לדבריו, הוא מוכן להתחיל בהפקת הסרט הבא כבר בשנה הבאה.

"אתה צריך להניח שתהיה מידה כלשהי של הצלחה ודאית ולהיות מוכן לקראתה", אמר רידלי סקוט בראיון. "אתה לא רוצה שיהיה פער של שנתיים. אהיה מוכן לחזור לעבוד כבר בשנה הבאה".

הנוסע השמיני: קובננט הוא סרט ההמשך לפריקוול פרומתאוס. עושה רושם שהסרט הנוכחי יחשוף לפנינו לראשונה כיצד אחת המפלצות המפחידות ביותר בתולדות ז'אנר סרטי האימה הפכה לסיוט שאנחנו מכירים כיום. אמנם פרומתאוס הציג חלק מתולדות החייזר הקטלני, אך בזמנו המעריצים התאכזבו שלא ראו את החייזר הידוע לשמצה במלוא תפארתו. הפעם, ככל הנראה, הם לא יתאכזבו, ורידלי סקוט עצמו אמר כי הסרט הקרוב נועד לגשר עלילתית בין פרומתאוס לבין הנוסע השמיני הקלאסי.

הקאסט של הנוסע השמיני: קובננט מורכב מהשחקנים דמיאן ביצ'יר (העשב של השכן), קתרין ווטרסטון (חיות הפלא וכיצד למצוא אותן), דני מקברייד (דיבב במסיבת נקניקיות ובסרט של אנגרי בירד) ובילי קרודופ (השומרים). שחקנים שיחזרו אל המסך מפרומתאוס הם מייקבל פסבנדר ונומי ראפאס, אך נאמר שלאחרונה לא יהיה תפקיד גדול או משמעותי במיוחד בסרט זה.

הנוסע השמיני: קובננט יגיע אל המסכים בארץ ב-18 במאי.

תגובות

במאמר זה

נגישות