המנגה Akame ga Kill הגיעה לסיומה אחרי 78 פרקים

מנגת הפנטזיה החודשית Akame ga Kill, שמספרת על מאבקה של קבוצת מתנקשים נגד בכירי השלטון המושחת, הגיעה החודש לסיומה אחרי 78 פרקים

עוד מנגה מוכרת הגיעה אל סופה – המנגה החודשית Akame ga Kill פרסמה החודש את הפרק האחרון שלה. סדרת הפנטזיה האפילה הזו התפרסמה לראשונה בשנת 2010 במגזין Monthly Big Gangan והסתיימה אחרי 78 פרקים.

עלילת Akame ga Kill מספרת על לוחם צעיר בשם טאטסומי, שבתחילת הדרך שואף להצטרף לצבא של האימפריה כדי להרוויח כסף אותו יוכל לשלוח לכפר שלו, שסובל מעוני רב. מהר מאוד הוא מגלה שהאימפריה והעומדים בראשה נגועים בשחיתות עמוקה. במקום להצטרף לצבא האימפריה הוא חובר אל Night Raid, קבוצה של מתנקשים שפועלת עם המורדים בחיסול דמויות בכירות בשלטון שסרחו. שם טאטסומי פוגש את אקאמה, סייפת שערקה משורות האימפריה והדמות הראשית השניה של הסדרה.

סדרה מקדימה בשם Akame ga Kill Zero, שמתמקדת בעברה של אקאמה בתקופה בה שירתה את האימפריה המושחתת, החלה לצאת ב-2013.

בשנת 2014 יצא עיבוד אנימה של Akame ga Kill בן 24 פרקים, שעקב באופן חלקי אחרי אירועי סדרת המנגה המקורית לפני שהעלילה התפצלה לדרך חדשה משלה כי המנגה בנקודה זו עוד לא הסתיימה. היא עלתה לשידור גם בארצות הברית ב-Toonami, רצועת האנימציה של Adult Swim.

עכשיו כשהמנגה הגיעה לסיומה, אני בטוח שהמעריצים יהיו שמחים לראות את אחד מאולפני האנימה מרים את הכפפה ויוצר לסדרה עיבוד חדש, הפעם כזה שנאמן יותר לחומר המקור, כפי שנעשה בעבר במקרים של Hellsing ו-Fullmetal Alchemist.

תגובות

במאמר זה

נגישות