רוקד כל הדרך הביתה: "לה לה לנד" שובר שיא עם 7 זכיות בגלובוס הזהב

דדפול וריאן ריינולדס הפסידו פעמיים לטובת "לה לה לנד": פעם אחת את פרס הקומדיה או המיוזיקל הטוב ביותר ופעם שניה את פרס השחקן הטוב ביותר שהלך אל ריאן גוסלינג

לה לה לנד

אמש נערך טקס פרסי גלובוס הזהב ה-74 במספר, והזוכה הגדול באותו ערב היה ללא ספק סרט המיוזיקלי לה לה לנד, שחזר הביתה עם לא פחות משבעה פרסים וקבע שיא חדש.

לה לה לנד קטף את הפרס אפילו בקטגוריית "הקומדיה או המיוזיקל הטובים ביותר" וכך ניצח אפילו את שובר הקופות המפורסם של ריאן ריינולדס, דדפול. בנוסף, השחקנים אמה סטון וריאן גוסלינג זכו כל אחד בפרס השחקן או השחקנית הטובים ביותר בז'אנר המדובר. ארבעת הפרסים הנותרים הגיעו מהקטגוריות התסריט הטוב ביותר, הבמאי הטוב ביותר, המוזיקה המקורית הטובה ביותר והשיר המקורי הטוב ביותר.

הפתעה נוספת, או שמא חלקינו יגדירו זאת כאכזבה, נרשמה מכיוון רשת HBO אחרי ששתי הסדרות המפורסמות שלה, ווסטוורלד ומשחקי הכס, הפסידו את פרס סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לטובת הסדרה The Crown של נטפליקס.

אבל לה לה לנד אינו היחיד שחזר הביתה עם משהו להשוויץ בו – זוטרופוליס זכה בפרס סרט האנימציה הטוב ביותר והביס על הדרך את מואנה ואת קובו: אגדה של סמוראי.

את הרשימה המלאה של כל הזוכים והמועמדים בקטגוריות השונות ניתן למצוא באתר הרשמי של טקס פרסי גלובוס הזהב, כאשר הזוכה מסומן במסגרת זהובה. יהיה מעניין לראות האם ההצלחה חסרת התקדים של לה לה לנד בגלובוס הזהב תשקף את הישגיו העתידיים בטקס פרסי האוסקר הקרוב. המועמדים של השנה יוכרזו ב-24 לינואר, אז נדע לפחות אל כמה קטגוריות הצליח הסרט להתברג.

תגובות

במאמר זה

נגישות